9535 посетителей онлайн
983 1
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Сироти не гірші!

Сироти не гірші!

Історію Кості Бурого із Гусавки Менського району знає вся Чернігівщина.

Батьки його покинули, хлопець жив із бабусею і до останнього за нею доглядав. У 13 років (тільки подумайте!) залишився у хаті зовсім сам. Ходив до школи, а після уроків займався господарством – тримав корову, птицю, порався на городі. Коли мій соратник Василь Амельченко розповів мені усе це, я одразу поїхав до нього. Ми тримали зв’язок і допомагали, чим могли. Підтримали його рішення вступити до Чернігівського ліцею, а пізніше до Харківського університету цивільного захисту.

Сьогодні на зустрічі із курсантами я його побачив. Сильний, дорослий і скромний. Завжди таким був. Пишаюся. Знаю, що він доб’ється усього, чого захоче. Бо сироти нічим не гірші за дітей, у яких є родини. Якщо хтось не вірить – хай подивляться Костю Бурого і Олега Ляшка.

Загрузка...