4223 посетителя онлайн
1 191 0
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Отримав два письма із США. Про "посьміховисько", "цирк" і "кабаре"...

Отримав два письма від американця українського походження M.W. (він дозволив оприлюднити). Цікавим вбачаю не його відношення до українців взагалі й особисто до мене, зокрема. Зверніть увагу на аналіз інформаційного поля України в США, а також на його висновки щодо кадрового «посьміховиська» у владі, «цирку» і «кабаре» замість суду тощо.

Лист 1.

«доброго ранку, надіюсь що все ок у Вас, це залучив що перецічний американець думає про ситуацію яка тепер там дієтся відносно поліцї, у нас в дяаспорі цікава ситуація відносно 5-го през. тут на тв іде за дурно на живо 5тий канал порох. силна пропаганда на підтримку пороха, і це по цілому тут континеті, на фбуці є люди котрі силно реагують на негативні вістки за него , навіт у моему тут місті є такі сектанти, на жаль білшість укр. не вміють критично думати, і це їо пропагадисткі медя подають і в це віряать, від 2010 року я був в Україні на усіх виборах як спостерігач від Канади і обсе. там треба поставити на всі важливі позицї кутих на 4ри ноги ,досвідчених професіоналів так як Ви, незнаю що думати про Смешко, виглядає мудра людина , тоді усі  ці жуліки, дерлиб з України як яник. на жаль усі ці влади боятсья таких професійних людей як Ви, но і певно олігархи ніколи не дозволять, це аж несмачно мати такую генпрокуратор.  Шкода життя минає а така у все богата держава так страждає і це у сердині Европи.  Також смішно це було навіт читати коли порох пігнав до суду замість поховати батька, це все гра під світову публіку пяр, от бачити батько помер а мене ш суд кличуть, а інші дураки несут. за ним на сцену шини чи опони, це смішно що молоді з освітою люди  Федина, вятрович котрих я особисто зустрічав у Канаді  чомусь так повірили томосоносцю. Дяакую за Ваші дуже конкретні виступи в різних медіах. Це видно що навіт промосковскі журналісти мають великий респект коли Ви говорите. Бажаю Вам Пане Василу гарних вихідних, на все добре» (20 червня, 07.27).

Лист 2.

«прекрасний виступ сіогодні на -політека (посилання внизу – В.Вовк), о таких нам треба вахівців у владі, но на жаль при кориті поки що маячня і посміховиско для світу. і ще сіогодні цирк навколо суду над порохом це кабаре, нігде такого небачив ,а трошкі перейіхав і пержив по світі. джкую пане Василь, ж собі дозволяю пересилати Ваші конкретні виступи до закордонних Українців що трохі іх просвітити бо вони зазомбовані пропагандою томосоносціа. дай Вам Боже сил і здоровія та розуму зеленому щов повернув вашу команду до роботи для добра України. Слава Україні» (01 липня, 19.19).

https://www.youtube.com/watch?v=B67EtS-bD4E&feature=youtu.be&fbclid=IwAR14EXSFGnF77dLv4zQBaTlYY4JDIqEniJl6HxXl2Gg9UQoLUiz4mEB1t6U
Комментировать
Сортировать: