12 168 15
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Гідра Кремля". Чергова російська консерва створила партію

Чергова російська консерва створила партію, щоб змінити Україну.

Його називають "журналістом" (хоча ніхто журналістських матеріалів пєрсонажа не бачив). Телеведучим (хоча останнім часом він лише постійний гість телеканалів Медведчука). Бізнесменом у медицині (хоча його клініка більш відома зашкварами, зокрема, приховуванням позитивних тестів на коронавірус).

Так, це Пальчевський.



Пальчевський в ефірі російських пропагандистів

Учора в гостях у медведчуківського телеканалу він оголосив про створення партії. "Перемога Пальчевського". І ця новина пішла по багатьом сайтам. Сенсація...

Читаю ці новини і дивуюсь. Дивуюсь, що редакції якось уникають згадок про російський бекграунд "політика".

От сам він про свою нову партію каже, що "чекав 30 років". Щось у дідуся "під 60" геть з пам'яттю погано. Бо лише якихось 25 років тому він вже був у партії. У Партії любителів пива. І навіть депутатом намагався стати. У Росії. Балотувався до Госдуми. "Перемога" тоді така собі вийшла. Менше 1% на виборах.

І ось тепер він увірвався до української політики.

Хоча чому тепер? Була ж у нього цікава історія за часів Януковича.

У 2010-му його призначили заступником міністра молоді. Але тут сталася халепа. Виявилося, що у чувачка російське громадянство. Ну, не він один такий був у команді Януковича. Там це взагалі сприймалося як "ніфіга собі круто!"

А, у Пальчевського в біографії є ще один важливий плюсік. Він – випускник московського інституту Міноборони СРСР, "служив перекладачем в Лаосі". Зв'язок зі спецслужбами РФ (давайте казати прямо – ГРУ) спростовує.

Повертаючись до російського паспорту. Проколовся він у 2010-му, його викрили. Тож Януковичу-Азарову довелося позбавитися такого цінного кадру. А так би міг цей заступник міністра після 2014-го разом з ними повернутися поближче до Кремля...

Ось такий кадр збирається змінювати Україну.

Медведчуківці в "Слузі народу" намагалися проштовхнути цю консерву в праймеріз. Ну, щоб він міг балотуватися від Зеленського на посаду мера Києва. Але щось не вийшло.

Навіть дивно, що не вийшло. Бо не так давно у нього все дуже добре складалося з Зе-командою. По суті, він був партнером Зеленського у його бізнес-мережі.

І от дивина. Різні експерти одразу після реєстрації нової партії почали оцінювати шанси "Перемоги Пальчевського". Так, зовсім нє палєвно.

Ну, і сайти дають відповідні новини без російського бекграунду Пальчевського. От як так?

А, ще одне. Реєстрація чергової партії російських консерв співпала з акціїю українських патріотів. Вони вимагали скасувати реєстрацію ватних партій. Тобто, проросійських партій.

Так і живемо. Якась проросійська партія зникає (привіт прогресивним соціалістам та регіоналам), а на її місці виникають інші. Прям політична "гідра Кремля". З різними головами.
Топ комментарии
+14
Потрібно відбирати українське громадянство та гнати таких паскуд як пальчевський копняками аж за кордон України, доволі терпіти це лайно у своїй хаті.
показать весь комментарий
03.07.2020 09:43 Ответить
+10
Это у этого агента ГРУ Пальчевского хранятся анализы Зеленского на наличие наркотических веществ?
показать весь комментарий
03.07.2020 13:03 Ответить
+6
Зрозуміло , чому це лайно "русцкого міра" так агітував за членограя та проти Пороха ! Треба було , щоби патріоти України втратили владу ! Бо членограй така ж "проросійська мерзота" та ЗРАДНИК , як і це лайно ....Скільки ж КГБ насіяло тут в Україні такого ватного бурьяну !?
показать весь комментарий
03.07.2020 12:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потрібно відбирати українське громадянство та гнати таких паскуд як пальчевський копняками аж за кордон України, доволі терпіти це лайно у своїй хаті.
показать весь комментарий
03.07.2020 09:43 Ответить
один из дедеров канализационных люков ватниковсого проспекта у белокаменной маскве.
показать весь комментарий
03.07.2020 09:47 Ответить
Зрозуміло , чому це лайно "русцкого міра" так агітував за членограя та проти Пороха ! Треба було , щоби патріоти України втратили владу ! Бо членограй така ж "проросійська мерзота" та ЗРАДНИК , як і це лайно ....Скільки ж КГБ насіяло тут в Україні такого ватного бурьяну !?
показать весь комментарий
03.07.2020 12:39 Ответить
дана к****** ботам гасить Пальчевского?? но есть 2 момента: 1. Он НЕ ВОР 2.Ворам в глаза по-мужски говорит как есть .
показать весь комментарий
03.07.2020 12:42 Ответить
Медведчуку в глаза уже сказал?

BTW, а как там с зе-тестом на наркотики?
показать весь комментарий
03.07.2020 15:56 Ответить
мне очень понравились ваши два "момента"......и вы за них ручаетесь? особенно за 1.?тогда у нас вообще в стране воров нет- потому что за каждого обвиненного в воровстве обязательно кто-то вступится... чаще , конечно, мама...она -то своих детей знает!... но это шутка...а что не шутка , так это то, что страна получила в наказание , правда, не пойму за что, не только ТО, что избрала в 19 году, а кучу всякой нечисти и мерзости, хлынувшей без всякого разбора на нашу многострадальную землю. со всех щелей повылазило то, что было недодавлено и сейчас качает свои права...
показать весь комментарий
03.07.2020 18:59 Ответить
Это у этого агента ГРУ Пальчевского хранятся анализы Зеленского на наличие наркотических веществ?
показать весь комментарий
03.07.2020 13:03 Ответить
До речі, справжнє прізвище цього "пальчевського" - Щеголєв.
показать весь комментарий
03.07.2020 13:43 Ответить
Что-то не припоминаю, чтобы журналисты громко заявляли о консерве Кремя Пальчевском, в лаборатории которого было устроено шоу со сдачей анализов Зе.
Если бы журналисты не молчали тогда, очень возможно, что сейчас Украина была бы Украиной без этой зеленой камарильи.
показать весь комментарий
03.07.2020 14:09 Ответить
Боже, Боже - скільки ж цього ЛАЙНА плаває !
показать весь комментарий
03.07.2020 17:12 Ответить
Что такое русский народ? Одна моя соседка (психиатр) много раз говорила, что у русских повреждение на генетическом уровне, сейчас прислала небольшую "статейку" про "скрепную нацию". Материал 21+ https://telegra.ph/Mamenkin-lyudoed-06-10 Маменькин людоед June 10, 2020 Приношу извинения за леденящий душу материал.
Теперь, возможно, у любителей "русского мира" отпадут все сомнения: эта страна, этот народ не должны, не имеют права жить на планете Земля.
показать весь комментарий
03.07.2020 17:32 Ответить
головне гасло цієї партеї"чуєте пальчика у дупі, а руки ось вони!"
показать весь комментарий
04.07.2020 09:58 Ответить