8968 посетителей онлайн
4 004 2
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Пропаганда РФ: У Криму відбувся ще один "референдум" про "воссоединение"

Сьомий рік російські медіа переконують, що анексія відбулася у відповідності з суспільними настроями кримчан. Тепер на підтвердження наводять результати ще одного "референдуму", який Кремль провів по всій Росії задля обнулення президентських термінів Путіна.

Також ЗМІ рапортують про світле сьогодення та майбутнє півострова у сфері туризму та економіки, які пов'язують з черговим етапом запуску мосту через Керченську протоку.

Такими є підсумки дослідження Інституту масової інформації російських медіа.

Аналіз показав, що більшість матеріалів у період з 29 червня по 3 липня – 22% (або 55 зі всіх 253) – стосувалися "референдуму-2020", на другому місці – матеріали про туризм (14%), на третьому – міст (12%) і лише на четвертому – все, що пов'язано з поширенням коронавірусом та карантином на півострові (12%).

Загалом, більше половини матеріалів російських медіа про Крим – це пропаганда, у першу чергу, про "покращення". І туризм розвивається, і новий етап розвитку мосту – запуск вантажного залізничного сполучення – призведе до зниження цін та розвитку економіки, і транспорта мережа півострову стає більш розголуженою.

А от зворотній бік – негативний – майже відсутній на російських сайтах.

Як приклад – ситуація з водою на півострові. За період дослідження на всі сайти прийшлося лише 4 новини на цю тему. Так 29 червня одразу три сайти ("РИА Новости", "ТАСС" та "Российская газета") повідомили про запуск другого водоводу для постачання води в Сімферополь. Йдеться про воду з Іванівських артезіанських свердловин.

Разом із першим водоводом з Вілінського підземного водозабору це має забезпечити третину добового споживання води Сімферополем. І нібито це має зняти напругу з водозабезпеченням міста.

Важко сказати, на скільки це вирішує проблему і Сімферополя, і цілого Криму. Раніше агентство "РИА Новости" повідомляло, що на початок літа наповнення водосховищ Криму було в 2,3 рази меншим, ніж у 2019-му році.

Повне дослідження читайте на сайті ІМІ.

ЧИТАТИ: Крим в російських медіа: ще один "референдум" про "воссоединение с Россией"
Комментировать
Сортировать:
Ну как обычно, в советском стиле:выпячивать успехи, а про неудачи говорить, дескать небольшие перегибы на местах, примазавшиеся карьеристы и прочий бред. Только вода всё равно не появится сама собой.
показать весь комментарий
15.07.2020 21:05 Ответить
Если бы эти бараны захотели то 5-7 млн $( при русских откатах 50-70) достаточно для стабильного обеспечения Крыма водой( опресненой) Решается за год,легко. Но наверное это не нужно ибо вода какой то предлог в будущем,не для Украины,именно для России. С ее ресурсами решить проблему с водоснабжением НАСЕЛЕНИЯ на раз два. Но этого не делается и нашим "стратегам" надо СЕБЕ задать вопрос почему построили электростанции( на порядок выше стоимостью) и не строят опреснители? Для меня это непонятно( вернее понятно что это специально,но для чего?)
показать весь комментарий
16.07.2020 05:49 Ответить