9116 посетителей онлайн
939 5
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Дійшло

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін написав емоційний пост про те, що "у Зеленського" готують  знищення антикорупційної реформи, що також призведе до різкого погіршення стосунків з міжнародними партнерами. У відповідному законопроекті мова йде про фактичне нівелювання функцій НАБУ щодо розслідування корупції високопосадовців, підрив статусу Вищого антикорупційного суду і натомість розширення повноважень "своєї" ГПУ. 

При цьому Віталій задається дивним питанням: "Я не знаю, яка роль в цій ініціативі президента…". 

А особливо принциповим є останній абзац: "Якщо навіть після цього Татарова не буде звільнено, значить, кремлівська  агентура не просто сидить в офісі президента, вона цим офісом керує".

Ну нарешті. Нарешті реальність, про яку багато сказано і написано, в тому числі і у цьому блозі, починає визнаватися навіть найбільш затятими "Фомами невіруючими". 

Коли два роки тому попереджали про подібний сценарій, було смішно, і можна було жартувати на кшталт "а то путін нападьот"... Вже не смішно? 

Шабунін принаймні у кількох аспектах не до кінця щирий. По-перше, - причиною підготовки руйнівного удару по прозахідному курсу є не справа Татарова, якого мовляв таким чином хочуть врятувати. Це свідомий крок влади, де Татаров - виконавець. І справді, - причому ж тут президент? 

По-друге, - у голови ЦПК не вистачає мужності визнати власну причетність до приведення на Банкову російських агентів. Так все було "погано" за попередньої влади, така була "корупція", так "нічого не робилося", - що тепер треба бити в набат щоб врятувати вибудовану і ефективну антикорупційну систему, яка, як це буває всюди, починає давати результат з часом. І це третє - успіхи в профільній для ЦПК сфері були. Але їх паплюжили у самому зародку. 

На пам'ять приходить перший, єдиний, і, думається останній Давос для Зеленського, під час якого представники ЦПК ледь не співали йому осанну. 

Віталій Шабунін згадує про увагу з боку нової адміністрації у США до антикорупційної сфери, і це добре. Можливо, наші міжнародні партнери знайдуть в Україні нових контрагентів - не таких короткозорих, і таких, що здатні визнавати свої помилки. 

Комментировать
Сортировать:
Треба було вибрати знову Порошенка, який вже показав, який він "борцун" з корупцією? Порошенка тому й не вибрали, що він не виконав своїх передвиборних обіцянок і залишив не тільки корупцію, а і взагалі, олігархічну систему в спокої.
показать весь комментарий
18.01.2021 18:42 Ответить
Абьірвалг, расскажи где бьіл Беня после 16-года.
А из Лондона кто футбол смотрел, не подскажешь?
показать весь комментарий
18.01.2021 18:59 Ответить
Ай, ай, зачем такое спрашиваешь?
Не помнит человек про своё "вчера", а ты его так... унизил...
показать весь комментарий
19.01.2021 05:45 Ответить
Тебе то чего дёргаться со своим "треба"?
Ты выбрал "величайшего" и наслаждайся!
Пусть порохоботы "дёргаются", а ты будь счастлив!
Да и вообще, по окончанию эпохи бедности зебилы могут политикой не интересоваться, жизнь прекрасна!
показать весь комментарий
19.01.2021 05:44 Ответить
"Бездумні невігласи" (за Біблією), ментальні предки ******** 73,2%, в 1919 році своєю "хатою скраю" і озлобленням проти заможніх, відкрили Україну предкам теперішніх "більшовиків", також очікуючи халявну "епоху достатку" (комунізм). Пізніше платячи десятками мільйонів життів і своїх, і своїх дітей в пащі московитського молоха. Каючись і проклинаючи свою тупу легковірність і жадібну завидющість. Бог до України буде дуже милостивий якщо збереже її від такого ж шляху покаяння за такі ж гріхи ******** "невігласів", які навіть собі не можуть признатись в своїй облудній задуреності у 2019 році.
показать весь комментарий
19.01.2021 11:05 Ответить