Крим, Навальний та неїстивні бутерброди
В рамках "всеросійської компанії протесту" російська "опозиція" серед іншого покликала кримчан 23 січня 2021 року виходити на вулиці Сімферополя.
Ну а власне окупаційна влада три доби до того проводила на півострові пропагандиську кампанію щодо "неприпустимості участі дітей" у тих самих мітінгах.
Тому, для вірної оцінки ролі Навального в окупації Криму, пропоную ознайомитися із аналітичним матеріалом "АРК".
І так, там багато цікавих та трохи неочікуваних прізвищ...
Ну й є у статті зокрема маловідомий факт, що "від Навального" в Криму пробували "брати участь у місцевих виборах". Звісно не щоб перемогти, а для резонансу та підвищення явки.
Не спрацювало.
До речі у зазначений "опозицією" час у Сімферополі сьогодні не вийшов майже ніхто, а в Севастополі - ніхто зовсім.
Пізніше, вточнюють медіа, до 30 осіб зібралося й там. Пропаганда РФ пропонує це розуміти, як "вірність кримчан царю-батюшці". Але щось мені підказує, що й на підтримку влади РФ проти Навального добровільно вийшло б приблизно стількі ж кримчан. Бо це не їх влада та не їх опозиція.

До речі, де саме - "возле границы с Белорусью"?... Бо я теж там живу, недалеко...