25 926 42
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Політичне дзюдо

Політичне дзюдо
Якщо хочеш, щоб у твою брехню повірили, підкріпляй її реальними фактами. Це – аксіома професійного брехуна. Кремль – справжній високопрофесійний брехун і добре знає, яким чином «подавати» відверту брехню, щоб в неї вірили. Хоч хтось…
19 січня на сторінках електронного видання Фонду Стратегічної Культури вийшла редакційна стаття під гучною назвою «ЇМ потрібна війна на Україні, і в неї ВОНИ намагаються втягнути Росію». «ЇМ» і «ВОНИ» - це Сполучені Штати Америки та країни НАТО.
За основу «опусу» взята стаття Адама Сміха у польському виданні Myśl Polska, де він описує «диявольський план» США щодо Росії, точно передбачивши, що «з переговорів (січневих) нічого не вийде». На думку польського автора, Вашингтон усіма силами прагне зірвати переговори з питань безпеки з Росією. Причина – бажання втягнути Росію у війну. При цьому у Вашингтоні не бажають ядерної війни. «Війна буде неминучою, якщо США не відступлять від своєї позиції. Звичайно, Сполученим Штатам, а точніше їхній правлячій еліті, є що втрачати на захист свого способу життя, що суперечить старим цінностям Заходу. Вони не хочуть ядерної війни, бо її ніхто не виграє.
Але вони хочуть війни в Україні, вони хочуть втягнути до неї Росію, що вони і роблять», – стверджує польський журналіст. Такий результат був би зручний для США, адже тоді американці не постраждали б від бойових дій. Адам Сміх зазначає, що «воістину диявольський план» США передбачає зіштовхування лоба в лоб українців та росіян, у яких «загальні релігійні, культурні та значною мірою етнічні корені», щоб вони стали вбивати один одного в рамках повномасштабного конфлікту.
Начитавшись дурні від Адама Сміха (прізвище автора говорить само за себе), редакція електронного видання Фонду Стратегічної Культури почала активно нанизувати реальні факти на стрижень брехні. Тут тобі і Міжнародний центр стратегічної розвідки (ICSI), який запровадив на Україні «червоний» (передостанній) рівень небезпеки, що означає вкрай ймовірну кризу чи серйозний конфлікт, поїздка до цієї країни не рекомендується. І той факт, що наприкінці грудня адміністрація США «тихо і непомітно» на думку росіян виділила «режиму у Києві» додаткову військову допомогу у розмірі 200 млн. доларів. Пакет допомоги включає надання українській стороні стрілецької зброї, боєприпасів, радіостанцій, медобладнання та запасних частин.
Не обійшлося і без «секретної програми ЦРУ США», яка вже навчила українців «вбивати росіян». На думку «російських експертів з брехні», в рамках цієї програми американці активно готовлять українських силовиків «для ведення бойових дій проти Росії».
Повідомляється, що програма реалізується на території однієї з баз на півдні США та на Донбасі. Про це нібито розповів ЗМІ колишній співробітник американської розвідки. Крім того, американські радники відкрито працюють у військовому відомстві України. З 11 січня 2022 року у Директораті політики у сфері оборони Міністерства оборони України на постійній основі діють радники-куратори від США Кріс Різзо та Тодд Браун.
Прізвища, фото, «авторитетні ствердження». Всього вдосталь у цій статті. Навіть є реальні факти. Але вивернуті таким чином, щоб у читача виникла безсумнівна впевненість в тому, що Росія - «добра та пухнаста», вся напруга і зло йдуть виключно із Заходу. А недолугі українці, не розуміючи трагічних наслідків війни «брат з братом», «витанцьовують» під американо-натівську дудку.
Акцентуючи увагу читачів на «можливості провокації збоку України», автори статті навіть проводять аналогію сучасних подій з подіями 2008 року. «Захід використав у 2008 році криваву провокацію проти російських миротворців та жителів Південної Осетії проти них. Спочатку, коли їх убивали, про агресію режиму Саакашвілі та вбивства десятків миротворців та мирних жителів у західних мас-медіа панувала мовчанка. Коли ж Москва була вимушена відповісти, у західних ЗМІ розпочався свистопляска зі звинуваченнями в тому, що Росія здійснила «вторгнення». Багато годин агресії режиму Саакашвілі і десятки вбитих ним людей просто обійшли мовчанням». Саме до такого сценарію готує стаття суспільну думку – «провокація проти Росії, Росія захищається», «Україна залежна від Заходу»... Бла-бла-бла до самого кінця статті, яка є лише маленькою частиною величезної хвилі брехні та дезінформації, спрямованої Кремлем на українське та загальносвітове демократичне суспільство з метою «прикриття» власних агресивних намірів.
Якщо казати чесно, то кремлівська брехня вже настільки набридла, що якби вона не була активною складовою інформаційної війни «Росії проти всіх» та не мала на меті підготовку суспільної думки до можливого початку «гарячої» фази нової воєнної агресії проти України, на такі брехливі опуси не слід було б звертати ніякої уваги. «Собака гавкає, а караван іде». Та, нажаль, від сучасної «новоімперської» безглуздої верхівки Кремля можна очікувати будь яких дій за для збереження власної влади, яка вже тріщить по «усіх швах». Тому потрібно бути готовими до будь якого розвитку подальших подій.
Головне – зберігати «холодну голову» та тверезий розсуд, щоб ніяка хвороблива брехня на змогла збити зі шляху свободи, безпечного розвитку та демократичних перетворень, який обрала для себе вільна країна Україна.
Топ комментарии
+4
Уже весь світ знає, що від кремля крім брехні нічого не почуєш
показать весь комментарий
01.02.2022 14:22 Ответить
+3
Москаль брехав і буде брехати!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 14:27 Ответить
+2
Які там провокації,чи журналісти ?
Це відома в польщі рубльова журнашльондра,типу Лєщєнка-Іванова.
Не знаю,для чого Федоренко витіг на світ це лайно.
Ось цей жирдяй в рашці,біля Машки:
показать весь комментарий
01.02.2022 15:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Уже весь світ знає, що від кремля крім брехні нічого не почуєш
показать весь комментарий
01.02.2022 14:22 Ответить
Москаль брехав і буде брехати!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 14:27 Ответить
Поки одні граються, інші страдають!
показать весь комментарий
01.02.2022 14:31 Ответить
😒
показать весь комментарий
01.02.2022 14:32 Ответить
Жаль що напровокації піддаються польські журналісти
показать весь комментарий
01.02.2022 14:39 Ответить
Які там провокації,чи журналісти ?
Це відома в польщі рубльова журнашльондра,типу Лєщєнка-Іванова.
Не знаю,для чого Федоренко витіг на світ це лайно.
Ось цей жирдяй в рашці,біля Машки:
показать весь комментарий
01.02.2022 15:10 Ответить
скоро їх брехня вилізе їм боком!
показать весь комментарий
01.02.2022 14:40 Ответить
Ось як виглядає холодна гібридна війна росії
показать весь комментарий
01.02.2022 14:44 Ответить
На жаль, багато людей вірить в ту маячню, що тиражують російські ЗМ та їх сателіти. Спадщина Совка іще живе в головах багатьох, тому люди і вірять в ящик з Кремля
показать весь комментарий
01.02.2022 14:45 Ответить
забрехались так, що і не зрозумієш, коли казатимуть правду
показать весь комментарий
01.02.2022 14:47 Ответить
Moskvi lushulosia ne dovgo!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 14:47 Ответить
Подлость и паскудство - составляющие внешней политики Московского государства в отношении Украины на протяжении уже многих веков. Пока живы свидетели "колбасы по 2,20", будут такие вот качели
показать весь комментарий
01.02.2022 14:49 Ответить
На 100% упевнений, що ті всі "докази" реальні, адже мацковське центральне телебачення ніколи не бреше, а подає виключно перевірену і правдиву інформацію. Тому і виходить, що Україну треба захищати... Дарма, що потрібно ввети свої війська та вбити кілька тисяч або десятків тисяч людей, головне, що "братів звільнять"
показать весь комментарий
01.02.2022 14:54 Ответить
шкода, що багато наших співвітчизників вірять в ту їх "правду"(
показать весь комментарий
01.02.2022 14:54 Ответить
Вміють брехати, але відповідати за свої слова не навчились. Нічого, вже весь світ побачив, які вони "чесні" та "безневинні
показать весь комментарий
01.02.2022 15:00 Ответить
В Кремле сидят люди, которые давно потеряли связь с реальностью. В Роиссе нынче такая ситуация, что людям хоть камни с неба, лишь бы не слышать и не видеть "великих и могучих вождей"...
показать весь комментарий
01.02.2022 15:01 Ответить
Росія звикла нападати і воювати зі слабкими, коли успіх "кампанії" буде наближатися до 100%. У всіх інших випадках, все, що може Московія - писати побрехеньки та розказувати про вселенське зло. Собаки лають, караван іде
показать весь комментарий
01.02.2022 15:09 Ответить
Росія від коли вона, то постійно бреше!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 15:41 Ответить
Вже нудить від постійної брехні Кремля!!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 15:44 Ответить
Дуже жаль, що багато людей вірять в таку маячню, як говорить Росія!
показать весь комментарий
01.02.2022 15:46 Ответить
Навіть статтю крадуть, нічого вже самі придумати не можуть!
показать весь комментарий
01.02.2022 15:56 Ответить
Роблять все, щоб запудрити мізки людям, як завжди все перекручують у свою сторону!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:00 Ответить
Кремль брехати вміє, цей талант в них не відбереш
показать весь комментарий
01.02.2022 16:03 Ответить
Не потрібно слухати проросійських брехунів!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:04 Ответить
В цьому вся Росія, вони тільки перекручувати все вміють!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:04 Ответить
профессиональные лжецы
показать весь комментарий
01.02.2022 16:05 Ответить
Брехуни від природи
показать весь комментарий
01.02.2022 16:06 Ответить
Будь який конфлікт можна вирішити на словах, тільки якщо хтось спеціально не хоче зробити війну!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:07 Ответить
Росія це країна керівників - брехунів!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:08 Ответить
Не потрібно дивитись і слухати те що говорить Кремль, потрібно діяти рішуче , як того хоче наш народ!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:08 Ответить
Керівництво Кремля низка брехунів, які прагнуть підірвати нашу державу.
показать весь комментарий
01.02.2022 16:10 Ответить
Росія тільки може провокувати нажу державу і інші країни.Досить цієї брехні!!!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:13 Ответить
На думку Росії , проти неї хочуть всі воювати. Керівництво брехунів і провокаторів.
показать весь комментарий
01.02.2022 16:16 Ответить
Не потрібно піддаватись на провокаційні методи Кремля!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:18 Ответить
Тільки брехнею та наклопом ,Росія на даний момент може підривати нашу державу.
показать весь комментарий
01.02.2022 16:22 Ответить
Потрібно очікувати не тільки брехню з боку Кремля , а й інші методи впливу на нашу державу.
показать весь комментарий
01.02.2022 16:25 Ответить
Це все маячня Росії для свого ж вигородження
показать весь комментарий
01.02.2022 16:27 Ответить
Провокаційний метод з боку Росії виглядає досить ганебним.
показать весь комментарий
01.02.2022 16:28 Ответить
Досить цієї брехні і пропаганди!!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:31 Ответить
Настільки нікчемно копіюють та перекручують, що аж смішно!
показать весь комментарий
01.02.2022 16:34 Ответить
А панство поцікавилось чия ж та Myśl Polska?
А воно ба це фундація імені такого собі Дмовського/Dmowski.
А хто ж він був? Польський дипломат, ярий адепт італійського фашизму, антисеміт та прихильник радянської Росії. (Як це все уживалось в одній голові?)
Тобто все стає на свої місця - це промосковська фундація.
Проглянувши вибірково всього дві статті я це чітко побачив.
Не користуйтесь джерелами розташованими нижче вигрібних ям.
показать весь комментарий
01.02.2022 17:23 Ответить
Никто же не станет отрицать почему Украина так важна для США, что буквально дело доходит до одержимости. Не ради же ее экономического процветания или утверждения демократии (Америка для этого и пальцем не пошевелила). Пора бы начать смотреть на вещи трезво.
показать весь комментарий
02.02.2022 03:16 Ответить