5131 посетитель онлайн
7 251 45
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Як в ефірі "1+1" просуваються антизахідні наративи

Нічого дивного, що Мосійчук Коломойського просуває антизахідні наративи в ефірі 1+1. Шоком є, що допомагає їй… міністр МЗС Кулєба, який західну підтримку сам же і будував. 

Відповідаючи на питання  Мосейчук про “втому” від уваги Заходу глава МЗС сказав: “Ви зараз створили тектонічний зсув у свідомості українців. Тому що до вашої фрази я постійно чув лише одне – про втому іноземних партнерів від України. Нарешті хтось почав говорити про втому України від партнерів!” 

Мосійчук парирувала: “Не я перша. Першим це сказав президент…” Після цього на каналі увімкнули фрагмент виступу Зеленського.

При цьому розмова йшла про втому від уваги західних партнерів на тлі їх постійних попереджень про напад Росії!

На тлі втоми Коломойського і української влади від західних партнерів якраз вчора прибув сьомий літак з військовою допомогою від США. З 22 січня Штати відправили в Україну вже 600 тонн амуніції.

Так само постачання такої необхідної Україні протитанкової  зброї почала Британія та інші західні партнери, від уваги яких Коломойський відчуває втому.

Нагадаю цитату улюбленого президентського олігарха: “Ми візьмемо 100 мільярдів доларів від росіян. ... Який найшвидший шлях, щоб вирішити проблеми й відновити відносини? Тільки гроші”.

Також Коломойський переконаний, що Європейський союз й НАТО ніколи не візьмуть Україну до свого складу: “Немає користі у витраті часу на пусті розмови. Тоді як Росія залюбки візьме нас у новий Варшавський договір”.

Олігарх стверджує, що Сполучені Штати просто використовують Україну, щоб ослабити свого геополітичного суперника: "Війна проти Росії. До останнього українця".

Пане міністре, може ви просто помилилися в тій цитаті? Вся ваша попередня діяльність доводить, що це була оговірка. Ну, оговорилися - з усіма буває. Було би мудро про це сказати. 

Ви і без мене знаєте, що ваші слова побачать в усіх столицях наших західних партнерів (увагою яких так втомлений Коломойський). 

Чи це була не помилка? І ОП змусило вас допомагати підсанкційному олігарху розганяти антизахідний наратив в час, коли допомога партнерів є критично необхідною? 

Неадекватність такого підходу Зеленського детально розписала редактор відділу міжнародної політики Дзеркала Тижня.

Спойлер:  "Я же не могу быть благодарен США просто за то, что это Соединенные Штаты Америки", - язвил Зеленский. Набрав полный рот слюны и попутно брызгая нею на иностранных журналистов, он плевал в американский колодец в то самое время, как уже четвертый американский самолет с оружием для Украины готовился к посадке в Киеве.

Брызги разлетелись по медиа всего мира. А американские СМИ после всех откровений Зеленского задались вопросами: "зачем же тогда просить оружие?" и "почему Вашингтон должен беспокоиться больше, чем Киев?"

Геніальний матеріал Тетяни Силіної тут.

Топ комментарии
+16
Україна або приєднається до цивілізованого світу, або її з'їдять варвари. Третього не дано
показать весь комментарий
04.02.2022 16:39 Ответить
+11
"Бути такою незалежною, як Швейцарія" - це гасло використовують таки, як мураєв, щоб загальмувати наш рух в бік цивілізації. Загальмувати, зупинити та розвернути в сторону орди.
показать весь комментарий
04.02.2022 18:30 Ответить
+10
Если это оговорка ,во что хотелось бы верить ,то для дипломата уровня Кулебы она недопустима .
показать весь комментарий
04.02.2022 13:33 Ответить

Загрузка...