11035 посетителей онлайн
20 939 14
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про Героїв та щурів

корсар,стугна,стугна-п

Коли на початку грудня я прочитав, що РФ буде проводити навчання біля наших кордонів в районі Мозиря, я зрозумів — це початок Війни.

Я робив усе можливе і неможливе аби донести цю інформацію військово-політичному керівництву Держави і пропонував цілий комплекс заходів для підготовки відбиття агресії. На жаль, мене не почули.

Тож починаючи з 10го січня, я в ініціативному порядку, почав готувати розрахунки ПТРК Стугни та Корсарів для висування їх на рубежі річки Тетерів під Іванків.

20го лютого, за чотири дні до нападу, наші бойові розрахунки були повністю готові для висування у випадку початку Війни. Дякую моїм соратникам Myroslav Hai та Тетяна Чорновол та іншим, яких зараз не маю права назвати.

Вже 24го лютого вранці, після перших ракетних ударів по Києву, наші розрахунки були на позиціях.

На жаль, в ніч з 24 на 25 ми понесли перші втрати, загинули добровольці, наш брат і посестра, ще трьох було поранено.

За перший тиждень війни моєю командою було передано в ЗСУ, підготовлено і відправлено в бій біля 50ти розрахунків птрк Стугна і Корсар.

Відео з арабською в’язю, яке облетіло Інтернет, це моя заслуга та моїх побратимів.

Також, під обстрілами, було вивезено установку РЗСО Вільха та майже сотню ракет Вільха та ВільхаМ які вдало відпрацювали по фашиським окупантам.

Завдяки нашим зусиллям, нам тепер є чим зустрічати російський морський десант)

Евакуйовано десятки одиниць техніки та обладнання з місць бойових дій, які вже почали працювати на ЗСУ в безпечних місцях.

За моєю ініціативою створено окрему бригаду спеціального призначення, підрозділи якої вже знищили десятки одиниць бронетехніки фашиських окупантів під Києвом та на півдні України.

Ми продовжуємо нарощувати свої спроможності та забезпечувати Збройні Сили вкрай необхідною зброєю.

Саме тому, я аніскільки не здивувався, коли сьогодні зранку слідчий ДБР Петрухін, за особистою командою Єрмака та Сукачьова, приїхали мене арештовувати.

Я не боюсь не ФСБ, ні путіна, ні, тим більше, їх агентури в Україні, тому далі буду продовжувати свою справу.

А фсбешним покидькам за такі дії доведеться відповідати перед всім українським народом.

Слава Україні! Ми переможемо!

Топ комментарии
+9
Це тест (проба своїх сил) "5 колони" з ОПи ЗЕ.
На Пашинському пробують - чи зможуть закрутити гайки в теперішніх умовах.

НЕ МОЖНА ЗДАВАТИ ЖОДНОГО ПАТРІОТА ЦІЙ НЕЧИСТІ!
Бо потім піде по зростаючій кривій ще більше арештів і переслідувань. Навіть під час війни!

Кінцева ціль цієї банди - вигідний для кацапні мир. І розправа з патріотами.
показать весь комментарий
14.03.2022 20:08 Ответить
+7
ото подив був у москалів, коли їх стали обстрілювати стугнами. Вони ж бо либонь думали, що все на складах розгромлено.
Звертаюся до захисників опи: ваші волання про законність нагадують волання про законність доставки клістронів з раші в обхід митниць та інших перепон. Так, мабуть що й заробили з бюджету на цьому всі причетні. Але коли радар ПВО завдяки тому клістрону точно наводить ракету на бомбардувальник чи ворожу ракету, то порахуйте збитки яких не сталося через неможливість бомбити наші об'єкти - військові чи цивільні.
Те саме із стугнами - депутат десятки раз звертався про передачу ракет у війська ще до нападу. А йому у відповідь певно про шашлики в началє мая?
Як на мене він зробив правильно, відповідально до державницької позиції. І ті, що стріляють з тої зброї, знаходяться на військовій службі у ВСУ. які можуть бути претензії у дбр?
показать весь комментарий
14.03.2022 21:12 Ответить
+6
Не, тут аналогия с обстрелами городов. У консервы нервишки сдают, раз так в открытую поперли.
показать весь комментарий
14.03.2022 16:45 Ответить

Загрузка...