11242 посетителя онлайн
27 712 66
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ДБР працює на ФСБ: мене збираються арештовувати за підбитий кацапський танк!!!!

стугна

Мене збираються арештовувати за підбитий кацапський танк!!!!

Я ніколи нічого не просила, а тут прошу поширити...Ми повинні бити москалів, а не сидіти за гратами через диверсантів у владі....За моєю інфою команду дав Єрмак..

Розказую подробиці

Зараз я на бойовому чергуванні і отримала інформацію гіршу ніж танки, яких я очікую.

Я працюю з комплексом Стугна. Експортним. На рахунку моєї дівчинки ворожий Ураган і танк...Сьогодні весь день бойова тривога...І тут мене попереджують, що зараз за мною приїде ДБР - арештовувати. І нажаль це не жарт...Розказую, експортна Стугна мені потрапила завдяки Пашинському, який за місяць до війни організував навчання операторів, домовився, що у випадку нападу зі складів підприємства, яке виробляє Стугни буде видана зброя, що робилася на експорт. Ми на відміну від ОП були впевнені, що буде напад на Київ... Я особисто їздила і привозила ракети... їх ми стигли взабрати перед авіаударом -завод і склади знищені. Завдяки Пашинському, сформовано більше десятка підрозділів на нашому рахунку десятки спаленої техніки з врятованих ракет по всій Україні- Кривий ріг, Бровари, Ірпінь, Чернігів, у нас втрати...Все відео в інтернеті підбитої техніки, де на екрані пульту управління Стугни арабська вязь - це робота підрозділів, які озброїв та організував Пашинський

А що влада? Подякувала? ДБР зараз вломилося в Хлебчу арештовувати Пашинського, йому інкримінують розкрадання цих Стугн з яких ми б'ємо танки москалів. І по мені арешт і всіх інших... Правда, мене чи не можуть знайти, або слабо приїхати на мою позицію на передок.

Питання, це зрада ДБР чи вище?

Маю інформацію Ермак дав команду.

Конкретно мені сказали справу склепав слідчий Петрухін. Хто в нас займається диверсантами - займіться цим підаром- агентом ФСБ. А ось чим займаюся я..

Топ комментарии
+72
Гадаю, що одним з головних завдань дєрмака було завдання від рашафашситів знищити ракетну програму України. З огляду на те, що з 2019 року, не було закупів по ракетній програмі, то він її успішно виконував. Але не повністю. Бо обладнання, яке вже було поставлено на озброєння, потрібно було знищити ракетними ударами в перший же день. А з цим він не впорався, бо схоже Пашинський, за своєю ініціативою і під свою відповідальність його переграв. Тепер дєрмак намагається перед своїми кураторами, перед блідим фюрером московитським, реабілітуватися. Падаль.
показать весь комментарий
14.03.2022 18:15 Ответить
+67
Агент ГРУ Ермак защищает своих российских начальников из ГРУ от многочисленных потерь российских солдат?
Сколько уже на этом ублюдке, который выслуживается перед врагом, крови наших солдат и офицеров ВСУ и гражданских?!
показать весь комментарий
14.03.2022 18:12 Ответить
+47
Дєрмак виліз, як пацюк з нори і взявся гадити в особливо крупних розмірах. Активізується одна і з крупних кацапських консерв...Час із ним розібратися справжнім патріотам. Бо ще й продасть нас на перших же переговорах.
показать весь комментарий
14.03.2022 18:16 Ответить

Загрузка...