7007 посетителей онлайн
23 791 91
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про компроміси та перемовини з РФ

перемовини

Командир роти 56 окремої мотопіхотної бригади. Пане Арахамія, як військовий Вам кажу:

1. Всі Ваші компроміси і пропозиції - зрада і капітуляція. Ні я, ні мої побратими не підемо на жодні компроміси з тими хто гвалтує жінок і дітей, вбиває українських людей і нищить ракетами мирні міста. Ніхто не вів перемовини з ІДІЛ, ніхто не вів перемовини з Гітлером після початку війни. Припиніть цю абсолютно марну дурню.

2. ЄДИНОЮ гарантією безпеки України була є і будуть Збройні Сили України. Навчені, натреновані, багаточисельні, озброєні всіма видами як оборонного так і наступального озброєння. Спроби розміняти це на ще один будапештський папірець - це зрада і запорука неминучої наступної війні, в якій наш ворог вже помилок може і не допустити. А всі ті "гарантії" не мають головного - яка буде відповідальність тих, хто взяв ці гарантії і не виконав? Бо такої відповідальності, нема і не буде.

3. Наша блоковість, де з ким і що ми будемо робити, вступати чи виходити, це СУВЕРЕННЕ право Українського народу, яке ми не з ким навіть обговорювати не будемо. Особливо з тими хто хоче нас знищити.

4. Ваші поїздки по військовим частинам мають дестабілізуючий и демотивуючий ефект. Знижують бойовий дух і мотивацію наших бійців. А це головне завдяки чому ми перемагаємо ворога.

4. Ми не будемо ні з ким 15 років торгуватись за НАШ Крим і Донбасс. Це наша земля і ми звільнимо її на полі бою. Ми готові до цього. І готові загинути за це, якщо треба.

5. Ваші подальші дії дуже сильно шкодять тому рейтингу, авторитету і повазі який здобув наш Верховний Головнокомандувач за ці 40+ днів бойових дій. І так само може миттєво їх втратити. І перестати бути нашим лідером. ПодумайТЕ над цим. А в цьому спорі Український народ, думаю, підтримає правоту саме нас, військових. Як він і підтримує всі ці роки.

Топ комментарии
+52
СЕМЕН - МОЛОДЕЦЬ!
АГРОХІМІЯ ТА ЙОГО ШЕФИ НІЯК НЕ ВДУПЛЯТЬСЯ, ЩО СЬОГОДНІ ПИТАННЯ СТОЇТЬ ТАК: НА МАПІ СВІТУ ЗАЛИШИТЬСЯ АБО УКРАЇНА, АБО РАШКА.
ВСЕ ЩЕ НАМАГАЮТЬСЯ ЗАГЛЯНУТИ В ОЧКО ПУТЛЄРУ.
ЄДИНИЙ ГАРАНТ ІСНУВАННЯ УКРАЇНИ - ЗСУ!
СЛАВА ВАМ, ХЛОПЦІ!
показать весь комментарий
09.04.2022 21:10 Ответить
+44
Необучаемые идиоты... Даже не понимают, что шанса даже добежать до леса не будет... Парни, если они не поймут предупреждений, даже не задумывайтесь...
показать весь комментарий
09.04.2022 20:52 Ответить
+44
Для Арахамии, Ермака, Подоляка, Зеленского выпрашивание у РФ разрешения на проведение ВСУ учений, ихний полный контроль над численностью и вооружением Армии, назначением главкома и министра обороны ихнего человека, полный отказ от обучающих инструкторов НАТО - это не капитуляция.
Навязывание русского языка вторым государственным - это не капитуляция.
Вхождение во власть людей с их согласия - это не капитуляция.
Нейтральный статус - это тот же скрытый поворот с Запада на рашистский Восток - это не капитуляция.
ВСУ, все наши защитники - Вы наша единственная защита и опора, народ Вам верит и помагает чем только может, в т.ч. и с оружием в руках в сопротивлении.
Когда Народ и его Армия вместе - победить их практически невозможно, также и продажной властной верхушке предать и пойти на капитуляцию никто не позволит
показать весь комментарий
09.04.2022 21:28 Ответить

Загрузка...