5514 посетителей онлайн
15 201 17
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Негайно поверніть українську владу на Луганщину

війна,руйнування,сєвєродонецк

Був тиждень у Северодонецьку, Рубіжному, Лисичанську, інших містах. Про військові справи розкажу пізніше, але мене здивувало, що влада на Луганщині - це зараз командування ОТУ, ЗСУ, Нацгвардія та Військова служба правопорядку, та деякі окремі підрозділи поліції та прикордонників. ВСП зараз - це взагалі єдиний повноцінно працюючий на Луганщині правоохоронний орган - 11 військовослужбовців ВСП Луганщини загинули у боях, бо вони не тільки доглядають за порядком, але й коли треба б'ються як звичайна піхота.

Де там СБУ, ДБР, Нацполіція зі своїими спецназами, вони тут дуже потрібні? В якому місці голова обласної військової адміністрації? Чому в перший день війни військкомати припинили роботу та замість участі у мобілізації вийїхали з регіону? Підрозділи ТРО вдалось через це розгорнути далеко не всюди, де були бажаючі. І чому після того як військкомати виїхали, їх за півтора місяці не повертають? Хто ухвалив таке рішення - чому одни військові мають воювати та захищати, а інші евакуювались та залишили свої міста, оборону яких мали б організовувати? Дороги вільні. Робочих питань дуже багато.

Мирних мешканців, безумовно, треба евакуювати, але ті, хто на службі та захищають державу мають виконувати свої обов'язки на місцях.

Якщо треба щось ремонтувати у мережах, якщо треба вирішувати гуманітарні питання, мобілізовувати людей, організовувати, все це доводиться вирішувати військовим та нацгвардійцям з тими фахівцями, що залишились.

Велика пошана до усіх військових ЗСУ та НГУ, які зараз захищають Луганщину, на них велика відповідальність та навантаження, вони роблять дуже багато для нашої перемоги у дуже важких боях.

Топ комментарии
+27
Зато в безопасном Киеве - власть пиарится - "бойові" фото міністра освіти Шкарлета та ректора НАУ Луцького, на якому вони позують у військовій формі в бронежилетах та з автоматами.
Чому вони одягнені у військову форму та ходять зі зброєю у Києві, коли основні дії тривають на сході України? Віддайте броніки і форму хлопцям на схід і не ганьбіться!

показать весь комментарий
20.04.2022 17:57 Ответить
+12
Эта фотография- индикатор состояния власти. Циничной, пиарящейся на всем, на наших военных. Ничего святого. Луцкий-человек Януковича, глава "молодых регионов", с удовольствием позирует на камеры, кто его привел во власть сейчас?
показать весь комментарий
20.04.2022 19:12 Ответить
+10
Юрий, надеемся что во время и после войны надо уже обязательно душить свою местную мразь, которая мешает Украине быстрее становиться на ноги! Хватает ещё нечисти, предателей, бандитов внутри страны! Вы всех их знаете, как и граждане Украины, начиная с ЗеБени и так далее по лестнице! По закрытию трёх самых популярных и востребованных тв каналов! Это большой показать, что нас ещё окружают предатели на верхушке!!! Но номер без наказано не пройдёт! Чем раньше прекратят предавать, может быть меньше получат!!
показать весь комментарий
20.04.2022 18:37 Ответить

Загрузка...