Втручання політиків у стратегічні рішення для країни і життя людей
Це фото мені надіслали друзі військові. Фото зроблене у штабі на сході країни.
На ньому депутат від партії слуга народу Мар'яна Безугла, яка темним лицарем від офісу президента контролює військові операції у Северодонецьку. Дає вказівки командуванню. Висловлює претензії хто де і як має бути і в цілому координує дії військових як "людина згори".
Якого біса політик впливає на справи не її парафії, не ясно. І чому офіс президента шле туди цю пані, якщо є роками перевірені, натреновані, професійні командири - не зрозуміло самим командирам. Але найголовніше: хто нестиме відповідальність за наслідки вказівок цієї пані на фронті.
Повторюся, це фото мені надіслали військові.
Які категорично проти втручання політиків у стратегічні рішення для країни і життя людей.
Володимир Зеленський якщо Ви не у курсі, зверніть увагу будь ласка. Довіра керівного складу між собою, генштабу і Міноборони, не потребує політикинь- агентів. Тим більше у країні, яка воює, є чимало справ у комітеті ВР, до якого входить Безугла. Військові самі впораються.

що ця безумна істота там робить?
Так. Заторы на границе устроили? Устроили.
Гуманитарку всю разокрали? Разокрали.
Спровоцировали бензиновый коллапс? Ага.
Волонтеров кошмарим по всей стране, чтобы они ЗСУ не помогали? Пущено на поток.
Что же еще придумать? А давайте отправим Безуглую командовать войсками в ключевое место фронта? Точно. Шикарная идея.