10814 посетителей онлайн
13 909 17
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Одна холодна зима

газпром

Путін сказав Європі, що відключить газ, якщо вони не стануть платити рублями.

Європа пішла на перегляд умов контракту.

Путін зрадів і різко скоротив подачу газу в Європу

Путін сказав Європі, що треба забрати з під санкцій турбіну, а то відключить газ

Европа пішла на окремі умови по турбіні, прибрала її з санкцій і продавила Канаду, щоб та повернула турбіну Газпрому

Путін зрадів і ще далі скоротив постачання газу в Європу, прикриваючись плановим ремонтом Північного потоку 1.

Який сюрприз.

Може хоч цього разу вони вивчать урок? Як треба поводити себе з бандитами? І зрозуміють, що усі поступки бандити сприймають за слабкість?

Правильну відповідь підказала Литва. Транзит до Калінінграду закритий. Путін і вся його кліка обіцяли страшні кари. Литва сказала "Вперед". І все. Путін втерся.

І воно так працює постійно. Оці підлітки з підворотні, які прям офіційно кажуть, що треба відразу бити у морду, а потім вести перемовини, поважають тільки силу. І бояться ії.

А зима буде холодною. І в Європі. І в Україні. Але фішка у тому, що і в Європі і в Україні то буде одна холодна зима, яка потрібна для перебудови енергетичної системи. А от газ потім Газпрому не буде кому продавати до кінця його днів. Чи, принаймні, до кінця днів Путіна.

Топ комментарии
+16
Найбільше газу рашка прокачує газопроводами, куди його діти в разі блокування прокачки на ЄС. Спочатку закачають у газосховища і що далі. Рашка не зможе і в зрідженому вигляді таку кількість транспортувати, бо танкерів не має і промпотужностей теж. Зупинити на свердловинах так просто газ теж не вдасться, глушити це не вдячна справа.
Фурса правий!
показать весь комментарий
12.07.2022 11:19 Ответить
+11
Ты на себе это газ в Китай будешь возить? Или вместе с путиным в упряжку станете? Хватит тут скрытую российскую пропаганду гнать.
показать весь комментарий
12.07.2022 09:41 Ответить
+6
Трубопроводный газ в другу сторону просто так не развернешь. А строить заводы по сжижению для экспорта танкерами - все технологии под санкциями!
показать весь комментарий
12.07.2022 11:30 Ответить

Загрузка...