Ми не воюємо з цивільними
В мережі, з посиланням на певних представників місцевої воєнної адміністрації, з'явилась інформація про те, що центри виборчкомів, у разі організації в них "референдумів" на окупованих територіях, можуть стати новими цілями для HIMARS.
При всій величезній повазі до наших військових, такого роду заява, схоже, є результатом певного непорозуміння.
Будівлі виборчкомів, якщо вони не використовуються для організації, підтримки та ведення бойових дій, з точки зору міжнародного права, є цивільними об'єктами.
А цілеспрямоване знищення таких об'єктів є серйозним порушенням міжнародного гуманітарного права, яке належить до категорії воєнних злочинів.
Ми - не рашисти і ми не воюємо з цивільними.
Ні з цивільними будівлями, ані з цивільними особами.
Зрадники ж понесуть відповідальність у строгій відповідності вимогам чинного українського законодавства.
А по большому счету в нашей реальности, где уже не действуют какие либо договоры, действуют только вечные, в смысле не отьемлимые человеческой цивилизации правила: победителей не судят, слава победителям и горе побежденным и тд.