4604 посетителя онлайн
1 130 1
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ми не воюємо з цивільними

В мережі, з посиланням на певних представників місцевої воєнної адміністрації, з'явилась інформація про те, що центри виборчкомів, у разі організації в них "референдумів" на окупованих територіях, можуть стати новими цілями для HIMARS. 

При всій величезній повазі до наших військових, такого роду заява, схоже, є результатом певного непорозуміння. 

Будівлі виборчкомів, якщо вони не використовуються для організації, підтримки та ведення бойових дій, з точки зору міжнародного права, є цивільними об'єктами. 

А цілеспрямоване знищення таких об'єктів є серйозним порушенням міжнародного гуманітарного права, яке належить до категорії воєнних злочинів. 

Ми - не рашисти і ми не воюємо з цивільними. 

Ні з цивільними будівлями, ані з цивільними особами.

Зрадники ж понесуть відповідальність у строгій відповідності вимогам чинного українського законодавства.

Загрузка...