10790 посетителей онлайн
25 565 73
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вирізали серце і тягали за машиною

росіяни,катування,кати

Нашу громадськість недавно сколихнули моторошні відео, де російські окупанти катують українських солдатів.
Багатьом українцям відкрилися очі, вони почали писати і розповідати про звірства московитів, мовляв, які вони потвори.

Панове, щоб ви розуміли, росіяни знущалися над українськими полоненими солдатами - всі вісім років, починаючи з 2014.
Просто ви вважали, що бої на Донбасі - це не проблема всієї України і жили своїм життям, тепер настав час розплати...

Прив'язаний до машини з вирізаним серцем на світлині - Мірошніченко Олексій, боєць батальйону "Донбас" на псевдо "Федір"!

Наш боєць загинув 23 травня 2014 року, в бою з російськими окупантами у селищі Карлівка, Донецької області. Після бою, московські покидьки, прив'язали тіло Олексія до вантажівки, перед тим вирізавши серце і так тягали його цілий день...

Другий випадок - це наші десантники, які поверталися з полону без статевих органів. Московські потвори знущалися над ними, вирізали геніталії, щоб "хо..ли не розмножалися"!

Знущання над українськими воїнами в полоні - це нормальний стан російського агресора, моральний рівень всього їхнього, гнилого суспільства.

Журналісти та громадські діячі, які постійно працювали на фронті і допомагали нашій армії, говорили про звірства росіян, але нас було дуже мало.

Більшість воліла не бачити війни, більшість - дивилася "квартал" та інші шоу для недоумків.
Про катування наших воїнів, нестачу зброї на фронті - не обговорювали на телеканалах "марафону", людей годували дешевою, проросійською половою.

Розплата настала - 24 лютого 2022 року, коли російські окупанти повномасштабно атакували нашу країну.

Який вихід в цій ситуації???

росія і все російське: мова їхня, армія, московська церква в Україні - мають бути знищенні. Інакше наша боротьба і критичні дописи в соціальних мережах, будуть марними.

Потрібно забути поділ на "порохоботів" і "зелеботів"! Зараз має бути - єдина українська нація. Тільки так, ми зможемо здолати російського агресора.

Допомагайте нашій армії, нашим волонтерам, адже зараз триває боротьба за нашу країну і майбутнє наших дітей.

Топ комментарии
+57
А какого тодi х... здали iх у полон зеленi покидьки?! Якщо все це знали? якщо бачили, якi тiла
вертають? Де та "звезда" Верещук, яка про все домовлялась, вже нова висока посада? Заробила?
Де самозванець шпигун Ермак, з таким довгим росiйським корiнням, що не бачить тiльки зовсiм iдiот. До речi, а де наш улюбленний президент, який перший винен у цьому, який вiддав наказ
здати частину свого вiйська у полон, сховався, чекае, поки хтось за нього вiдповiсть? Воно це зробило за грошi, чи домовилось з путiним? Вiн повинен вже горiти в АДУ, за все! Разом з ермаком!
показать весь комментарий
01.08.2022 15:44 Ответить
+43
Смерть, смерть, тільки смерть рашистським гадам і *****!
показать весь комментарий
01.08.2022 14:59 Ответить
+42
...і успішно допомагає абстрагуватись народу від реалій війни - наша влада ! Монополізувавши практично весь інформпростір,тиражуючи кожен день популістські "валеріанкою" смердючі відоси боневтіка ,обдристовича і решти позитивних блогерів.
показать весь комментарий
01.08.2022 16:00 Ответить

Загрузка...