6 874 12
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Треба добитися демонтажу російського МАФу

рпц,церква,забудова,десятинна

УВАГА

Звертаюся в першу чергу до військових, які зможуть 18-го січня бути в Києві. А також до усіх свідомих громадян, котрі вболівають.

Суд щодо знесення незаконно збудованого МАФу "монастиря" РПЦ на території Національного музею історії України, поруч із фундаментом Десятинної церкви буде

18 січня

16-30

вулиця Богдана Хмельницького, 44Б, Київ, Україна, 01054

кімната 18, суддя Баранов Д.О.

Нагадаю, це операція, котру за часів попередніх влад здійснював громадянин РФ на прізвище Харон, з метою застовбити за русскім міром територію, "звідки пішла земля руська".

Свого часу нам вдалося не пускати Харона в Україну, але зараз він вільно там, на території музею, хазяйнує, продовжує читати проповіді російської квазірелігії.

Зараз треба добитися швидкого демонтажу МАФу, і ви всі розумієте, що кращого моменту може й не бути.

Фото з нашої акції у минулі роки.

По можливості слід було б мати хоча б стільки ж народу на акції.

Топ комментарии
+7
Це просто якась ганьба. На святому місці кацапська ятка стоїть.
показать весь комментарий
16.01.2023 13:43 Ответить
+7
Кличко кіоски справно зносив, а тут прямо безсилий...
показать весь комментарий
16.01.2023 13:44 Ответить
+5
Це метафізичне місце сили.
Абсолютно необхідно знести цю будку звідти.
показать весь комментарий
16.01.2023 14:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це просто якась ганьба. На святому місці кацапська ятка стоїть.
показать весь комментарий
16.01.2023 13:43 Ответить
Кличко кіоски справно зносив, а тут прямо безсилий...
показать весь комментарий
16.01.2023 13:44 Ответить
Це метафізичне місце сили.
Абсолютно необхідно знести цю будку звідти.
показать весь комментарий
16.01.2023 14:18 Ответить
Вночі підійшов - два десятки молотових закинув - і пішов. Все.

Ще хаймарс туди притащіть аби попів не страшно було.
показать весь комментарий
16.01.2023 14:27 Ответить
Гарна ідея... теж про це думав.
показать весь комментарий
16.01.2023 14:41 Ответить
Будку...
Хрен угадали!
Это сперва была будка, потом к нем пристроили домик, потом второй, потом третий....
Там, млять, целый паровозик!
показать весь комментарий
16.01.2023 15:17 Ответить
Дуже схоже на паровоз "В коммуне остановка!"
показать весь комментарий
16.01.2023 18:07 Ответить
Хто може сказати коли вони все це побудували?
показать весь комментарий
16.01.2023 21:41 Ответить
Років уже з 10.
І не тільки іі, по Києву повно таких на кожному кроці.
показать весь комментарий
17.01.2023 08:49 Ответить
Масква не сразу строилась!
показать весь комментарий
17.01.2023 10:21 Ответить
Ігор, яку ж ти владу привів нам, що вона "запустила того Харона", та щей під час війни в Україну?
показать весь комментарий
16.01.2023 20:09 Ответить
Йому не до Харона було - віджимав нерухомість для Авакова.
показать весь комментарий
17.01.2023 08:50 Ответить