Треба добитися демонтажу російського МАФу

УВАГА
Звертаюся в першу чергу до військових, які зможуть 18-го січня бути в Києві. А також до усіх свідомих громадян, котрі вболівають.
Суд щодо знесення незаконно збудованого МАФу "монастиря" РПЦ на території Національного музею історії України, поруч із фундаментом Десятинної церкви буде
18 січня
16-30
вулиця Богдана Хмельницького, 44Б, Київ, Україна, 01054
кімната 18, суддя Баранов Д.О.
Нагадаю, це операція, котру за часів попередніх влад здійснював громадянин РФ на прізвище Харон, з метою застовбити за русскім міром територію, "звідки пішла земля руська".
Свого часу нам вдалося не пускати Харона в Україну, але зараз він вільно там, на території музею, хазяйнує, продовжує читати проповіді російської квазірелігії.
Зараз треба добитися швидкого демонтажу МАФу, і ви всі розумієте, що кращого моменту може й не бути.
Фото з нашої акції у минулі роки.
По можливості слід було б мати хоча б стільки ж народу на акції.
Абсолютно необхідно знести цю будку звідти.