7091 посетитель онлайн
10 119 16
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ситуація з нарахуванням бойових премій виправляється

війна

Джерела повідомили про розсилку по військових частинах змін до наказу про визначення районів бойових дій, яким встановлюються райони нарахування бойових премій за бойові дії у першій лінії. Премія за участь у контактних боях становить 100 тисяч гривень, нагадаю.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вніс зміни, і у список районів бойових дій внесені усі райони, де відбуваються контактні бої.

У деяких частинах до особового складу зміни вже доведені, до деяких - ні, тому у людей в кінці місяця були зрозумілі запитання. Затримка з доведенням до особового складу пояснюється необхідністю перерахунку, оскільки внесення змін визначено з 1 січня, тобто за змістом наказу ті, хто брав участь у бойових діях безпосереденьо і не отримав січневу премію, мають тепер отримати нарахування за січень.

Головне, що рішення ухвалене, і тепер усі хто найбільше ризикував та брав участь у контактних боях у першій лінії мають отримати премії у повному обсязі і за січень і за лютий.

Так що найближчими днями мають вже усі частини підтвердити і провести донарахування. Сподіваюсь, це вирішить основну проблему для тих, хто постійно ризикує собою, бо бойова премія у 100 тисяч за першу лінію - це серйозне посилення.

Добре, що зміни внесені швидко, і права воїнів, які ведуть контактні бої на передовій, відновлені.

Топ комментарии
+8
Проблема України в тому, що ми застрягли в фазовому переході. Ми покинули соціалістичну планову модель, але до капіталістичної планової моделі не дійшли. Наразі ми знаходимося на одному щаблі з латинськими диктатурами і рашкою. Тому наші методи керування і результати дуже схожі на нашого ворога. Але перемогти ворога його ж методами неможливо. Хоча б тупо математично рашка більше і людей там більше і бюджет більший. Але технологічної, інституціональної переваги у нас немає. І якби не всебічна допомога заходу маленька або середня радянська армія поступилась би великій. Так ось про фазовий перехід. Або захід і зокрема еврозвяз допоможе нам перейти на вищий щабель розвитку і головне керування країною, або ми скотилося у відверту диктатуру на кшталт путінської. Нажаль те, що я сьогодні бачу це є виключно 2 варіант, коли зєля пімінає під себе всі гілки влади і формую а-ля путінську вертикаль. Але тоді чи справді за свободу ми боремося?
показать весь комментарий
27.02.2023 09:14 Ответить
+7
Що таке волонтерство і чому воно таке велике в Україні? Волонтерство потрібно там, де держава і зокрема держапарат не виконує свою головну мету, тобто не забезпечує армію або населення всім необхідним. Чому так сталося, що українці несуть свої гроші притулі і зовсім не хочуть їх віддавати податковій, яка в принципі займається тим самим, що і Притула? А тому що гроші податкової йдуть в гаманець рєзнікова, єрмака, зєлі і їх даху, коломойського. Ость така х..ня малята.
показать весь комментарий
27.02.2023 10:29 Ответить
+6
Взагалі не розумію, як можна під час війни навіть подумати про те, аби зекономити на військових, які ризикують всім у люті морози, дощі, нестерпну спеку надзусиллями боронять країну... У нас є де зекономити: можна припинити платити по 150 000 гривень спецпенсій суддям, та іншим "особливим" пенсіонерам та нараховувати премії чиновникам усіх рівнів, припинити оновлення автопарків чиновників, скоротити до одного кількість помічників депутатів, обмежити апетити телемарафонів і т.п., чому у воєнний час витрачаються величезні кошти на *******, комфортабельну в'язницю і т.п.? Все, що можна, має бути направлено на підтримку обороноздатності країни та підтримку ЗСУ. На період війни ми маємо забути про зайві витрати.
показать весь комментарий
27.02.2023 15:34 Ответить

Загрузка...