6422 посетителя онлайн
16 604 21
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Твій бій не закінчено

коцюбайло

Друже, дуже багато загинуло в мені сьогодні, але не ти, не ти, ти завжди будеш для мене живий.

Це ти навчив мене вітатись "Слава Україні", це з тобою я перейшов на українську, це ти навчав мене дуже багатьом речам, стріляти, наприклад, з міномета, це ти показував, що таке сучасна тактика, що таке військовий професіоналізм, боєздатність. За дев’ять років ти зробив неймовірний шлях від революціонера з коктейлем Молотова на Майдані до командира механізованого батальйону, який керує вогнем батарей та танків, і веде в бій сотні людей, твердих у своїй волі завдяки своєму 27 річному командиру. Я часто сумніваюсь в собі, але ніколи не сумнівався в тобі, і у будь-якій обстановці ти був краще та сильніше будь-яких очікувань.

Я дуже багато хочу сказати про тебе, але просто дивлюсь твоі відео, слухаю повідомлення, щоб не відпустити тебе далеко від себе. Твій бій не закінчено,ми разом пройдемо шлях, який ти відкривав, до самої перемоги. Так буде, Друже, так буде. Героям слава.

Топ комментарии
+30
Героям слава. Сподіваюсь що його ім'я не буде забуте.
показать весь комментарий
08.03.2023 18:07 Ответить
+13
Навічно 27. Героям слава.
показать весь комментарий
08.03.2023 19:02 Ответить
+12
Лірика про мужність. Зачіпає. Здолаємо. Героям Слава!
показать весь комментарий
08.03.2023 19:14 Ответить

Загрузка...