5522 посетителя онлайн
6 079 11
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хочу

Хочу пива. Холодного, темного, в великому літровому бокалі. Щоб руці було влажнувато від таких крихітних капельок, і щоб у приємному закладі. Щоб було не дуже світло, диван такий м'якенький, і стіл темного кольору. І щоб офіціантка гарна була, в білій сорочці і такому спеціальному фартушку, який вони носять, з кишенею на ньому.

Смаженого м'яса. Стейк. Боже, як я хочу кльовий стейк, можна навіть з якоюсь крутою назвою, я все одно в них не шарю. І картоплю смажену. І салатік. Овочевий, щоб хрумкав.

Хочу помитись в ванні. Або в душі. Або в душовій кабінці. Пофіг, головне щоб гаряча безкінечна вода лилась на голову, шию і спину. І щоб митись довго-довго, а потім закутатись в великий домашній халат. І відчувати, як між пальцями ніг чисто, є таке спеціальне відчуття.

Хочу сходити в туалет на унітаз, подивитись сидячи на ньому тік-ток, і потім змити натиснувши кнопочку.

Хочу вимкнути йобаний телефон і побути самому. Пограти в соньку, допройти Вейстленд, може якийсь новий тотал вор чи обісрати черговий асасін, якщо він вже вийшов. Але побути одному.

Хочу обійняти сина, який бачив мене за рік три дні. Хочу поцьомати маму, повечеряти з батєй, подивитись з дружиною який новий марвеловський кін на нашому диванчику і свіжекупленому суперфулайчді шототам телеку.

Взагалі з дружиною дуже багато чого хочу, але це не на загал, та і чи вийде, гггггг.

Хочу свіжого апельсинового сіку. Ніколи особливо не любив всі ці фреши, але от хочу. І взагалі хочу їсти три рази на день. А може і більше. І пити воду постійно. Щоб постійно була вода. І щоб я її пив.

Хочу поспати на постілі. Боже. На постілі з білим простирадлом, на подушці. Це ж чарівне відчуття, коли лягаєш чистим тілом на свіжу постіль.

Хочу їхати кудись за кермом, смалити у вікно, слухати музику і ні про що не думати.

Хочу на якусь тусовку приємних і розумних людей, які гарно вдягнені.

Хочу на пляж. Щоб був теплий жовтий пісок, і коктейлі в холодних стаканах. І бар. І басейн.

Хочу вихідний, а краще два, коли ти неспішно плануєш їх і дратуєшся що дружина лізе зі своїми набігами в епіцентри.

Хочу чистити зуби кожен день, по два рази.

Хочу залишити цю йобану стелу, біля якої всі фоткаються, за спиною і ніколи за неї не заїзжати.

Топ комментарии
+8
Та насрати. Він правильно каже про все це.
показать весь комментарий
16.03.2023 22:53 Ответить
+2
не сіку а соку.
показать весь комментарий
16.03.2023 22:10 Ответить
+1
до людини жодних претензій.

просто є анекдот про сік=сок і коли він помилився то не втримався.

перепрошую, мабуть, не варто було.
показать весь комментарий
16.03.2023 23:55 Ответить

Загрузка...