9365 посетителей онлайн
25 570 50
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Історія Фортеці добігає кінця

Історія Фортеці добігає кінця

Ситуація у Бахмуті неймовірно складна. Як повідомляє Міноборони Великої Британії, росія продовжила наступ у центрі Бахмута, і має там певні успіхи та, ймовірно, захопила західний берег річки Бахмутка. Також, як передає британська розвідка: “Існує реалістична ймовірність того, що на місцевому рівні група “вагнер” і командири російського міністерства оборони призупинили свою триваючу ворожнечу та покращили співпрацю”. Це означає, що, можливо, окупанти отримали потрібну кількість снарядів, нарощують інтенсивність штурмів та продовжують просування, щоб оточити Збройні сили України та призвести до масової загибелі серед нашого особового складу. 

Ми утримували місто достатньо довго для того, щоб евакуювати цивільних та нанести нищівний удар по силах противника. Зараз ми повинні рахувати інший основний показник - втрати противника проти власних втрат особового складу та засобів. І цей показник в Бахмутській операції вже не на нашу користь. А з існуючою нестачею снарядів прориви оборони можуть статись будь-якої миті.

На жаль Бахмут - це вже не місто. Вщент зруйновані усі будівлі, інфраструктура, дороги, немає ні води, ні світла. Колись квітуче місто перетворене російськими терористами на топографічну точку на воєнній мапі.

Тож якнайшвидший вихід та перегрупування наших військ на підготовлених вигідніших оборонних позиціях є неминучим. Та на жаль, серед наших генералів є ті, хто досі чомусь сприймає відхід з Бахмуту як особисту поразку, тому наполягає на направленні у місто нових сил.  

Немає сумніву, що усе військово-політичне керівництво держави досконало володіє ситуацією. Необхідність якнайшвидшого виходу з міста розуміє і Президент Володимир Зеленський, який вже фактично оголосив про вихід із Бахмуту, сказавши під час прес конференції з польським лідером Анджеєм Дудою у Варшаві: “...І якщо буде момент ще гарячіших подій і небезпека, що ми можемо втратити особовий склад через оточення - безумовно будуть відповідні правильні рішення генерала [генерал-полковника Олександра Сирського] на місці”.

Момент настав!

Представник Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі у своєму брифінгу заявив, що якщо Бахмут впаде - “це не змінить динаміку бою зі стратегічної точки зору”.

Сьогодні ми повинні сконцентрувати усі наші найкращі сили на забезпеченні успішного контрнаступу, тож ми маємо берегти та сконцентрувати весь свій існуючий найкращий особовий склад, військовий потенціал та ресурси, щоб мати успіх на стратегічно важливих напрямках. 

На тлі не вдалих переговорів Президента Франції Макрона з головою КНР Сі Цзіньпіном ми бачимо що початок процесу реальних переговорів ще не скоро. Тому ми маємо вистояти і укріпити свою воєнну міць. Кожне життя нашого захисника безцінне. Тому кожен військовий крок має бути виваженим. 

Топ комментарии
+12
Треба почекати що скаже Безугла та Верещук. Буймістер не розумніша за них.
показать весь комментарий
08.04.2023 21:05 Ответить
+12
Якщо військовими операціями буде керувати Боневтік, нас нічого гарного не чекає...
показать весь комментарий
09.04.2023 08:32 Ответить
+10
Не відомо чи є добре підготовлені позиції для оборони поза Бахмутом. Якщо є і вони дуже підготовлені по знищенню москалянських орків то відійти на них це добре. Всі ж розуміють тактику москалів в тому що вони ж і надалі будуть атакувати.
показать весь комментарий
08.04.2023 19:20 Ответить

Загрузка...