10908 посетителей онлайн
8 666 10
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

0.5% мого життя в піхоті

андрій,оністрат

Вчора було 0.5% мого життя в піхоті.

Час підвести проміжні підсумки.

1. Я втратив сина. Пальці не слухаються це писати. Сьогодні був там знову. Сльози виснажують мене.

2. Мені, нам вдалося сформувати роту . Вона недоукомплектована, різна але вона є і працює гарно!

3. Ми прийняли участь в успішному наступі. Досить вдало. По результатам я представив 7 чоловік на нагороди.

4. Я працюю 24/7. Часто не досипаю, в мене немає втоми. В мене інколи є безсилля..

5. Сумую за сімʼєю. За батьками, дітьми, онукою… Інколи сумно так, що сил немає, але я тут і маю робити свою роботу.

6. Багато нових, фантастичних людей. Дійсно багато.

7. Не вистачає людей. Треба аналітик, радіст, HR менеджер. Не вистачає розумних, харизматичних людей, які готові приймати рішення !

Попереду багато всього, але це в майбутньому. Зараз я пустий…

#бегущийбанкир #війна #син #україна #перемога

Топ комментарии
+34
Пане Андрію, велика вдячність Вам за те, що робите для захисту України від російських окупантів.
І за Вашого Сина! Героям Слава!
показать весь комментарий
02.07.2023 23:06 Ответить
+22
Шана і вдячність Вам і Вашому Сину Герою!
показать весь комментарий
03.07.2023 00:47 Ответить
+13
Ви надзвичайна людина, поки такі, як Ви є, Україна буде
показать весь комментарий
03.07.2023 08:30 Ответить

Загрузка...