9534 посетителя онлайн
25 996 243
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Воювати будуть всі

В мене прикра для всіх новина.

Якщо війна затягнеться, а вона очевидно затягнеться, то воювати будуть всі.

На фронті військових нудить від "позитивних" блогерів, які розповідають про успіхи, бо за цими успіхами стоїть м'ясорубка, нудить від розповідей про те, як швидко все закінчиться, як ми швидко візьмемо Крим, деокупуєм території, як швидко закінчиться війна. Народ, що на війні, просто припинив їх слухати, читати, усіх вивертає.

Реальність та офіційні змі просто різні, тому тут їх припинили дивитись та слухати.

Іде важка робота. Є місце героїзму, але здебільшого потреба втриматись, закрити дірки, зберегти управління підрозділами, вистоять.

Є бригади, які вже тричі поміняли свій склад.

Як сказав мені один літній француз, який до України побував на війні в Чечні, Югославії, Іраку, Сирії тощо, після півтори години арт обстрілу тільки в нашому квадраті - наше покоління такої війни ще не бачило.

Як сказав один повний кавалер ордену Богдана Хмельницького, це були мої найтяжчі чотири дні за десять років. А потім, виявилось, що це ніякі не чотири дні, а 24/7.

Ми втримаємось, Україна переможе, але воювати доведеться усім.

Топ комментарии
+36
А щоб кацапи ногами двері не вибивали, і потрібна нормальна влада, яка заздалегідь організує захист країни і не допустить до кровопролитного геноциду. А от коли замість влади - деграданти-клоуни, тоді так, кацапи ногами відчиняють двері, тоді і закликають "усіх лягати кістьми", бо влада "********".
показать весь комментарий
01.08.2023 17:37 Ответить
+31
"Вставай страна агромная" - для України дорога до повного знищення. Пропонуєте вигребти усіх з тилу і воювати до останнього українця? Справді сподіваєтеся м'ясом закидати кацапів з їх 25 мільонами мобілізаційного резерву? "Шикарний план. Надьожний, как швєйцарскіє часи (с)"
показать весь комментарий
01.08.2023 17:14 Ответить
+31
І ще серіал про паворознюка, заміна гербів. А от ракетна і дронова програма - то "********". Кацапи усю країну на військові рельси поставили, а у нас серіальчики для тупого бидла знімають. І ще нам щось кажуть про "усім воювати"? Хай влада спочатку взагалі війну усвідомить, бо в них вона закінчилася.
показать весь комментарий
01.08.2023 17:43 Ответить

Загрузка...