878 1
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Крим. Друга фаза

Крим. Друга фаза

Після удару по Керченському мосту 17 липня українська армія розпочала операцію із знищення тилу і логістичних ланцюжків російських окупантів.

2 серпня у Криму в селищі Сарабуз (Гвардійське), в 13 км від Сімферополя, пролунало одразу декілька вибухів. Судячи з відео, що потрапило у соцмережі, вибухнуло в районі військової бази. Саме в цьому населеному пункті знаходиться авіабаза “Гвардійське”, де розташований 37-й змішаний авіаційний полк РФ. Як результат - ураження двох ангарів.

В перший день серпня стало відомо про знищення українськими Силами оборони позицій російських окупантів на острові Джарилгач, що лежить у морі на північному заході від Криму...

https://www.uasouth.media/analysis/479 Продовження статті за посиланням 

Еміль Ібрагімов

Комментировать
Сортировать:
Супер
показать весь комментарий
04.08.2023 20:41 Ответить