Ми потребуємо ініціативних людей
В мене залишилось в роті 9 вакантних посад.
Багато прийшло. Інколи не зовсім вдало.
Багато думаю хто потрібен?
#ініціатива . Люди думають, що ініціатива в армії наказується. Це про решту армії, не про нас.
У нас ініціатива підтримується. Ми потребуємо ініціативних людей. І це основне!!!
#дурні #хитруни #брехуни #ліниві
Не потрібні! Якщо Вам хтось, колись казав про те що Ви такий - варто подумати про нас! Точніше чи варто йти до нас на співбесіду !? Це точно зʼясується і буде неподобство. Тут все оголено. Всі живемо в одному місті, бачимо одне одного. Не пройде…
#best department я створюю, і костяк мене підтримує, кращу роту. Це значить, що в нас кращі показники у всьому, або майже у всьому. Це значить що ми всі зацікавлені в цьому і рано чи пізно ми прийдемо до таких параметрів. 400 чоловік рота вивела з бою ворожого ОС!!! За майже 2 місяці. Нас це обʼєднує. Хто не готовий ми поміняємо, або переставимо в другий підрозділ.
Це перетворює роту в гру - слабка ланка. Завжди можна взяти когось з ринку краще. Наприклад поміняти на того, хто не витягує, боїться або не підходить.
Алкоголь і трава. Рота - це не місце для задоволення цих потреб. Зовсім. Мені треба свіжі, тверезі і обізнані люди. Компроміси на війні - важко.
P.S. Сюди можна потрапити тільки через особисту співбесіду зі мною!
Когда - то Гувер лично набирал первых агентов ФБР
И создал одну из лучших структур в США
Але нікуя, генерал Соколов ініціативи не виявив.
Може на початках знайти ініціативних генералів, а потім вже шукати приватів? Бо від генералів набагато більше залежить...