11503 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Відкладена відставка

валерій,залужний

На перших шпальтах світових медіа топ-тема – спроба Зеленського відставити Залужного. FT та The Economist пишуть, що чутки про можливе усунення Головкома ЗСУ небезпідставні. Обидва видання стверджують, що Залужний зустрічався із Зеленським. Останній, пише The Economist, начебто пропонував генералові посаду радника по обороні. Той відмовився.

Серед тих, кому пропонували посаду Головкома називають Олександра Сирського і Кирила Буданова. Обидва відмовилися від пропозиції Зеленського. Утім, британці переконані: відставка Залужного є неминучою. Рішення є, просто вона відкладена у часі.

Якщо це так, то президентській команді варто було хоча б артикулювати, які претензії у неї є до Залужного. Якщо, звісно, хтось на Банковій здатний і готовий їх озвучити.

Головком має сьогодні високий рейтинг народної довіри в Україні. Він – авторитет для людей – і в тилу, і на фронті. Усунути його тихцем не вдасться. Лайно-"аргументів" на зразок Мар’яни Безуглої недостатньо, аби пояснити, чим саме не вгодив Зеленському Залужний. Можна безкінечно говорити про політичні ревнощі президента до Головкома, але погодьтеся: коли на кін поставлене життя десятків мільйонів українців і майбутнє України, політичні амбіції можна засунути деінде. Те, що команда Зеленського готова вистрелити собі у ногу, я вже зрозумів, тільки з цим рішенням вона стріляє у ноги і всім нам. Бо відставка Залужного не посилить позиції Зеленського, а навпаки – послабить. І не лише Зеленського, а й всієї України.

Топ комментарии
+9
Не так страшні кацапські воші, як криворізькі гниди.
показать весь комментарий
31.01.2024 12:55 Ответить
+7
з іншого боку, наразі в нас й так існує спотворена система командування, коли головком сухопутних військ мало не напряму підпорядковується наказам зеленого ******** й дєрьмачні. зараз, 100% зелені ублюдки робитимуть усе, аби максимально паралізувати роботу головкома... вони просто занадто кончені ублюдки, зелений підор з дєрьмачнею, аби цього не робити!! тому, на жаль, про поняття "перемога" можемо забути; питання лише в одному - якою буде наша поразка...
показать весь комментарий
31.01.2024 12:10 Ответить
+6
А назвіть мені хоть одного нашого президент а в якого Україна стояла на першому місці. Вона в них не стояла навіть на 2-гому чи третьому. Так, була десь на задвірках.
показать весь комментарий
31.01.2024 11:45 Ответить

Загрузка...