6867 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Енергетичне

На Сумщині ввели графіки аварійних відключень електроенергії, повідомили в обленерго. Вночі росіяни завдали авіаційного удару шахедами по енергетичних об'єктах критичної інфраструктури Конотопського району. Думаю, далі таке буде все частіше.

Виглядає так, що росіяни продовжують свою тактику розбивання енергетики по регіонах. Спочатку була Одещина, потім Харківщина, криворізький енерговузол. Зараз вони так вибивають Сумщину. При чому якщо раніше росіяни били генерацію, то тепер і підстанції обленерго.

І наразі їх стратегічна мета мені виглядає як вибити максимум можливості перетоків через Київ і Сумщину на Харківщину. Ну і взагалі з заходу на схід.

Тому заява Федорова, що в Запорізькій області взагалі може не бути електрики - поки мені виглядає ближчою до реальності ніж прогнози теплої зими без відключень.

Осінь до нас дуже прихильна, але наші київські ГАВи, здається, до нас максимально близькі.

Це ще диво, що ми завдяки безіменним енергетикам не дізнались минулого тижня про черговий вихід з ладу російського ІПСО на одній електростанції.

Загрузка...