11449 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Мотивуйте

Є плани для недопущення оточення Великої Новосілки

Якщо у вашому оточенні досі є люди, які не допомогають встояти нашій армії, то мотивуйте їх одним реченням.

Ні, не тим що зараз найважче ніж будь коли. І що буде ще важче.

Ні, не тим що політична верхівка США фактично шантажує нас і вже майже відкрито допомогає Путіну.

Ні, не тим що дрони це зараз основний засіб стримування щоб за місяць росіяни не були вже в Дніпрі.

Ні, не тим, що ворог йде легіонами, нон стоп, щохвилини, по тисячам своїх трупів в наших полях.

Ні, не тим, що це наша земля, ми єдиний народ і не можна зрадити пам'ять тих, хто нас захистив в перші місяці, коли весь світ зрадив.

Навіть не тим, що США, а слідом і інші країни можуть поступово викинути мігрантів. І якщо ми не втримаємо свою землю - в світі, який міняється на очах, вони будуть непотрібні ніде.

Мотивація проста - якщо вони зараз з тилу не збережуть дронами піхоту - вони самі стануть піхотою. Раніше чи пізніше.

Або піхотою в ЗСУ, або піхотою в окупаційній армії РФ у війні проти Європи.

Відсидітися не вийде нікому. Навіть тим, кому поки вдається і здається, що так буде завжди. Йде війна на знищення всього народу. Всіх нас, без виключень.

Або ми збережемо своїх, або ми їх зрадимо.

Тоді помремо одразу після них.

Топ комментарии
+16
Не раніше чим в піхоті опиняться всі поліцаї, тцкашники та чинуші, а то пані якось обходить це питання.
показать весь комментарий
11.03.2025 16:16 Ответить
+15
передавай привіт Зенелоху і дєрьмаку , берлінська

показать весь комментарий
11.03.2025 15:06 Ответить
+14
Крайнощі. Поліція, погранці вас не чують.Кінологи не там путанки в'яжуть. СБУ -гоп стопом переймаються.
Розвідка, в нас її немає.
Що треба зберігати? Колонізовану Білорусь 2.0
Коли вже буде виділені сроки мобілізації, агов? Це вам не в театрі дронарів збирати...
показать весь комментарий
11.03.2025 13:09 Ответить

Загрузка...