Мотивуйте

Якщо у вашому оточенні досі є люди, які не допомогають встояти нашій армії, то мотивуйте їх одним реченням.
Ні, не тим що зараз найважче ніж будь коли. І що буде ще важче.
Ні, не тим що політична верхівка США фактично шантажує нас і вже майже відкрито допомогає Путіну.
Ні, не тим що дрони це зараз основний засіб стримування щоб за місяць росіяни не були вже в Дніпрі.
Ні, не тим, що ворог йде легіонами, нон стоп, щохвилини, по тисячам своїх трупів в наших полях.
Ні, не тим, що це наша земля, ми єдиний народ і не можна зрадити пам'ять тих, хто нас захистив в перші місяці, коли весь світ зрадив.
Навіть не тим, що США, а слідом і інші країни можуть поступово викинути мігрантів. І якщо ми не втримаємо свою землю - в світі, який міняється на очах, вони будуть непотрібні ніде.
Мотивація проста - якщо вони зараз з тилу не збережуть дронами піхоту - вони самі стануть піхотою. Раніше чи пізніше.
Або піхотою в ЗСУ, або піхотою в окупаційній армії РФ у війні проти Європи.
Відсидітися не вийде нікому. Навіть тим, кому поки вдається і здається, що так буде завжди. Йде війна на знищення всього народу. Всіх нас, без виключень.
Або ми збережемо своїх, або ми їх зрадимо.
Тоді помремо одразу після них.
Розвідка, в нас її немає.
Що треба зберігати? Колонізовану Білорусь 2.0
Коли вже буде виділені сроки мобілізації, агов? Це вам не в театрі дронарів збирати...