10819 посетителей онлайн
6 730 145
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Війни виграють тільки оптимісти

море,бердянськ

Мені останнім часом все частіше дорікають щодо зайвого оптимізму. Тримайте відповідь з кількох складових:

1. Війни виграють тільки оптимісти. Песимісти, скиглики (гарне слово?) та зрадошукачі можуть у війнах тільки і завжди програвати. Вони хочуть і полюбляють програвати, щоб займатись улюбленою справою - скиглити...

2. В нас нема причин для песимізму на морі: море - це однозначна стратегічна переможна українська історія.

Перетворити її на поразку можуть тільки песимісти.

3. На сьогодні у тих, хто воює на морі, песимізм відсутній. Ще раз: проблем як завжди купа, а песимізму нема, є гордість за те, що зробили. Що це залишиться назавжди в світовій воєнній і загальній історії.

4. Мій оптимізм базується на цифрах, а не на емоціях від читання ворожих тг-каналів 😉 . Ми ж Моніторингова група - в нас рахувати все, що бачиш, доведено до автоматизму, а особливо те, що відбувається у ворога.

На щастя, в нас 82% населення вважають, що треба продовжувати збройну боротьбу з РФ навіть при повній відмові США. Наш народ - це вперті оптимісти.

5. Роби, як я, і як 82% - програмуй себе на перемогу, а не на поразку. І не тільки в настрої, настрій може бути і не дуже, програмуй себе на перемогу в діях... Я не люблю програвати, завжди планую свої дії задля перемоги України, і не програю, майже 😉 . А тому - доєднуйтесь до табору переможців, а не скигликів ( ну дуже гарне слово :))

До речі, 3 роки тому, 24.03.2022, був знищений ракетним ударом перший з великих бойових кораблів ганебного "непереможного" Чорноморського флоту РФ - БДК "Саратов" в порту Бердянська і ще 2 БДК пошкоджені. Це зробили оптимісти, песимісти в ті часи драпали

Топ комментарии
+14
Виграти війну можуть тільки тверді реалісти. Не дарма є прислів'я - дурень думкою багатіє.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:27 Ответить
+12
Кокошніков щодня розповідає про сотні знищених "украінскіх боєвіков, командних пунктов, боєвой тєхнікі", щодня доповідає про тєрріторіальниє успєхі.

У нас тут своїх Кокошнікових не менше. Але то в них "злостниє зю-прапагандісти", а у нас військові оглядачі/експерти та формувальники суспільної думки. Не переплутайте.

У монет завжди є дві сторони.
показать весь комментарий
26.03.2025 12:23 Ответить
+11
Голий оптимізм - це дурість. Коли дивишся, що робить зелена влада, то чомусь немає впевненості, що буде зроблено все можливе для перемоги. Швидше навпаки, вони зривають поставки амуніції, крадуть бюджетні кошти де тільки можуть, купляють якісь старі російські реактори, які під час війни непотрібні, розпилюють гроші, виділені на фортифікації, а решту витрачають так, що ті фортифікації нікому не потрібні, роздають гроші просто так (вовина1000), зносять в ГШ команду переможців і призначають команду жукових. Прокурорів, суддів які порушують закони не звільняють, переслідують патріотів та опозицію. Можна ще довго перелічувати ... то що пропонує автор? Заплющити на все очі й чекати дива? Оптимізм повинен чимось підкріплюватись. Якщо це віра в те, що наші воїни- герої голими руками переможуть, то це не оптимізм, а якась тупість
показать весь комментарий
26.03.2025 13:39 Ответить

Загрузка...