Війни виграють тільки оптимісти

Мені останнім часом все частіше дорікають щодо зайвого оптимізму. Тримайте відповідь з кількох складових:
1. Війни виграють тільки оптимісти. Песимісти, скиглики (гарне слово?) та зрадошукачі можуть у війнах тільки і завжди програвати. Вони хочуть і полюбляють програвати, щоб займатись улюбленою справою - скиглити...
2. В нас нема причин для песимізму на морі: море - це однозначна стратегічна переможна українська історія.
Перетворити її на поразку можуть тільки песимісти.
3. На сьогодні у тих, хто воює на морі, песимізм відсутній. Ще раз: проблем як завжди купа, а песимізму нема, є гордість за те, що зробили. Що це залишиться назавжди в світовій воєнній і загальній історії.
4. Мій оптимізм базується на цифрах, а не на емоціях від читання ворожих тг-каналів
. Ми ж Моніторингова група - в нас рахувати все, що бачиш, доведено до автоматизму, а особливо те, що відбувається у ворога.
На щастя, в нас 82% населення вважають, що треба продовжувати збройну боротьбу з РФ навіть при повній відмові США. Наш народ - це вперті оптимісти.
5. Роби, як я, і як 82% - програмуй себе на перемогу, а не на поразку. І не тільки в настрої, настрій може бути і не дуже, програмуй себе на перемогу в діях... Я не люблю програвати, завжди планую свої дії задля перемоги України, і не програю, майже
. А тому - доєднуйтесь до табору переможців, а не скигликів ( ну дуже гарне слово :))
До речі, 3 роки тому, 24.03.2022, був знищений ракетним ударом перший з великих бойових кораблів ганебного "непереможного" Чорноморського флоту РФ - БДК "Саратов" в порту Бердянська і ще 2 БДК пошкоджені. Це зробили оптимісти, песимісти в ті часи драпали
У нас тут своїх Кокошнікових не менше. Але то в них "злостниє зю-прапагандісти", а у нас військові оглядачі/експерти та формувальники суспільної думки. Не переплутайте.
У монет завжди є дві сторони.