5668 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Піарагенція з ІТ-ухилом"

Умєров про ВЛК

Штатка Агенції оборонних закупівель, схоже, списана зі штатки ДОТ.

І це дуже важливо і в плані зарплат, і в плані організації процесів.

Тому що, як ми памʼятаємо, в лютому не було законтрактовано жодного нового боєприпасу. Причин у цього було дві - переглядались ціни і змінювалась штатка, тому багато людей чекало перепризначення і звільнення.

І от тепер виявляється, що місяць переписування штатки - це місяць переписування штатки ДОТ?

Тим часом, згідно з відповіддю на запит ЦПК з початку 2025 року

🔸директор АОЗ отримав 446 211,18 грн (в середньому — 148 737,06 грн на місяць);

🔸заступник директора з розвитку та ринкової політики — 861 660,87 грн (в середньому — 287 220,29 грн/місяць);

🔸заступник директора з фінансів та обліку — 886 717,4 грн (в середньому — 295 572,47 грн/місяць);

🔸заступник директора з безпеки — 986203,3 грн (в середньому — 328 734,43 грн/місяць);

🔸начальник відділу комунікацій — 255 480,73 грн (в середньому — 85 160,24 грн/місяць).

Так, Агенції планувались для того, щоб люди з достойними зарплатами достойно робили закупівлі, але не для того, щоб в них піарників було більше ніж закупівельників.

Виявляється, в ДОТ був жарт: так ми закупівельна агенція чи піарагенція з ІТ-ухилом?

📌Тому що піарників в ДОТ - 24 (було в лютому).

📌40 людей в IT + ще 5 інформ безпека.

📌Комплаєнсом займались 7-ро, видно, тому ніхто не помітив, що в тендері на броніки одна компанія підвісила результати випробувань для іншої.

📌Ну і 13 людей в документообігу. Цих людей я люблю - вони мені на мої занудні запити пишуть відповіді.

А закупівельників скільки? Ну в кращому випадку лише половина штату ДОТ, бо їх там лише 150 людей.

На дві агенції 47 піарників. І це ми ще не питали, що там в МОУ? Ааа, в МОУ новий держсекретар, бо старий дуже хотів в АОЗ😉

Але якщо хтось захоче Міноборони замість міністерства хаосу назвати міністерством піару, то будь-ласка. Це вже буде неможливо якось заперечувати.

Загрузка...