11294 посетителя онлайн
9 972 124
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Воювати вічно"

луценко,ігор

Це найважливіші слова, котрі прозвучали за останні роки у нашому так званому медіапросторі.

Як добре, що нарешті противник проговорився, озвучив правду. Про свій зовсім не таємний план. Котрий неочевидний усім лише через величезну віру в те, що ось, через 2-3 тижні, потім — через 2-3 місяці, а зараз уже за півроку-рік, все нарешті повернеться на круги свої.

Росіяни відверто озвучують простий план - воювати з нами стільки, скільки ми чинитимемо спротив.

Росіяни не брешуть, коли кажуть, що збираються вбивати нас до кінця — свого чи нашого.

Це серйозний план. Навіть якщо ми завдамо нищівних поразок збройним силам РФ, вони будуть з нами воювати знову і знову. Якщо ми знищимо усю їх бронетехніку — вони підуть на нас на мотоциклах і самокатах. Якщо не вистачатиме самокатів — пішки ітимуть. Якщо не зможуть іти — то зупиняться, зберуться з силами і знову підуть.

І так було завжди. Вони з нами так воюють вже кілька століть.

І саме такими способами. Під час другої світової їм не важко було покласти півмільйона, мільйон за умовний Покровськ. Чи змінилося щось з тих пір? Подивіться на свіжі пам’ятники Сталіну в московському метро.

Подивіться на ці пам’ятники і прийміть постійну війну як даність.

***

Та й не тільки РФ. Так завжди жило людство. Просто у нас сталася велика історична аномалія. Після небаченої раніше світової війни, де нашарувалися безпрецедентна жорстокість тоталітарних режимів, і колосальний прогрес у потужності зброї, Західна цивілізація вирішила відпочити на пару поколінь. І, наскільки могла, розповсюджувала свій мирний настрій на інший світ, і досить успішно. Тепер весь світ дивиться, як країни Заходу втрачають глузд, тепер нині вони вже не приклад.

І минуле уже як слід забуте, і тепер патрон знову досилається у патронник.

Ми просто першими потрапили у чергу.

Навряд чи є гарантія, що можна буде порятуватися у спокійних нині Ірландіях чи Канадах. Тінь небезпеки висить над усіма, найтихішими куточками милого, але вже відцвілого західного світу.

Ви не готові воювати десятки років? А який у вас вибір?

В аналогічній ситуації Ізраїль зробив свій вибір. Власне, ця країна живе у віні понад 70 років, з самого свого народження. І багатий, і у індексі щастя посідає перші місця на планеті.

***

Зараз зі мною будуть сперечатися. Тому я щасливий, що це нарешті сказав ворог, а не я. Бо коли я кажу, що слід готуватися до ПОСТІЙНОЇ війни з РФ, зі мною починають ледь не сваритися, "ти хочеш воювати вічно?!". Так, ніби це питання від мене залежить. Так, ніби загалі це питання залежить від українців.

Це не має сенсу, бо це суперечка з реальністю. Це захисна реакція психіки, щоб за суперечкою не дати собі усвідомити стан речей.

Але зі мною все одно зараз почнуть сперечатися.

***

Нам потрібна перебудова держави під довгу, дуже довгу війну. Те, що є зараз, задумане для тимчасового, а не постійного військового протистояння. Так не має бути.

Топ комментарии
+23
Врятуватися у Канадах та Ірландіях люди бажають не стільки від війни скільки від відсутнрсті перспективи в Україні.
Якщо ЗЄ затримається ще на термін, Україна перетвориться на корупційну діру без просвіту надії.
Вже зараз ЗЄ перетворив демократію на авторитаризм з відсутністю свободи слова, репресіями, ручним правосуддям та відсутністю парламентаризму.
І саме від цього тікають люди.
показать весь комментарий
19.05.2025 16:09 Ответить
+20
Хто ,хоче миру ,той готується до війни.

Воювати ВІЧНО буде той ,хто замість притомних людей у владу вибирає блазнів ,а замість підготовки, забезпечення професійної армії ,економіки,ВПК та обороних ліній - кладе асфальт та розміновує Чонгар .

П. С. До речі про Ізраїль ,який зробив свій вибір - він зробив вибір на користь СПРАВДЛИВОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ для всіх , а не "броні " для обраних і бусиків для всіх інших . Ну і створив рівень життя та закони ,які люди хочуть захищати .
Тому пани Луценки ,яких влаштовує зелений Бантустан Україна і який воює четвертий рік без жодної подряпини (дай Бог йому здоров'я) не зовсім розуміють чому прості посполиті тікають в Канади та Ірландії ,коли їм додому приходять похоронки про смерть рідних та друзів ,які були мобілізовані кілька місяців тому ....
показать весь комментарий
19.05.2025 15:16 Ответить
+19
Угу, звісно ж воювати будемо вічно, бо для влади та їх холуїв вічна війна - то просто манна небесна. Можна вічно красти, безкарно знущатися з кріпаків і перетворювати їх на бойових рабів, а всіх незгодних одразу таврувати зрадниками і "в расход їх, таваріщ Берія!". Справжня країна мрії, ні дати, ні взяти. А яке ж буде здивування, якщо кріпаки раптом таки знесуть кордон чи закосплеять 17 рік.
показать весь комментарий
19.05.2025 15:59 Ответить

Загрузка...