9592 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вбивство Портнова - це наша поразка

Андрія Портнова вбили в Іспанії. Фото з місця

А тепер давайте серйозно.

Вбивство Портнова - це наша поразка. Бо це означає, що в правовому полі ми абсолютно неспросожні. Він роками вертів наше правосуддя, як хотів, корумпував його, замкнув судову систему на "рішал", процвітав за будь-якої влади як напрочуд вигідний чорт. Зрештою, він відкрито перейшов на бік ворога, але продовжував залишатися практично всемогутнім в наших судах.

І він не був за це покараний, його вина не була доведена, майно не було конфісковано, зв'язки і спільники не були виділені а окремі провадження, і ще багато чого не було. Тому система Портнова залишилася недоторканною. Зачекайте трохи - невдовзі її очолить новий чорт, бо це напрочуд вигідна система. Ніхто не дасть її зруйнувати.

І українські суди продовжать жити в режимі 0,2% виправдальних вироків на рік, де ці 0,2% - квота Портнова, а ваші - решта.

Він заслужив смерті з точки зору кармічної справедливості. Але не з точки зору українського правосуддя. І от саме ця різниця і є нашою поразкою.

Топ комментарии
+20
Ну якщо вже серйозно, то починати треба було з козиря
показать весь комментарий
21.05.2025 23:43 Ответить
+14
він відкрито перейшов на бік ворога, але продовжував залишатися

Портнов з помпою приїхав в Україну з коли Зеленський вліз у владу. Зелені гниди, особливо Татаров і Ко, користувалися послугами Портнова - тож виходить, що зелені гниди - ВОРОГ?
Виходить, що так.
показать весь комментарий
22.05.2025 09:33 Ответить
+11
Цікава точка зору. Але якщо це буде масштабовано, то зміни будуть. Так, вони будуть не конституційні і взагалі відверто кримінальні, але вони будуть. Всі наші проблеми від відсутності масштабування, від дронів до атентатів.
показать весь комментарий
22.05.2025 06:21 Ответить

Загрузка...