Роботи-вбивці над нами
Зараз всі бояться Шахедів і ракетних ударів.
Але Шахеди і ракети б'ють по конкретним координатам.
Є дещо значно небезпечніше - тисячі дронів над містами в режимі постійного полювання.
Це те, що стане нашою реальністю вже в 2026 році. І стосується не лише Сум, Дніпра чи Харкова. А й Львова і Чернівців.
Те, що вже відбувається з Херсоном і Костянтинівкою, при тому що там поки дрони на радіоуправлінні чи оптоволокні.
Я ж зараз говорю про level up - повна або часткова автономність.
Контрміри є - це автоматичні турелі, зенітні дрони, електромагнітні і лазерні засоби, сітки, etc. Все це потрібно вже тестувати, шукати оптимальні конфігурації і застосовувати в комплексі.
Важливо щоб представники влади, як центральної так і місцевої, вже шукали рішення і обладнували захист над містами.
Вже, станом на червень 2025 року.
Тисячі дронів-вбивць, які будуть цілодобово полювати за людьми вже питання не десятків років. Питання буквально місяців.
Я розумію, що це звучить як фантастичний фільм жахів.
Але це наша реальність, за моєю оцінкою вже в наступному, 2026 році.
Гарна новина, що до цього ще можна підготуватися. Якщо почати прямо зараз.
Погана - готуватись потрібно вже, і навряд хтось сильно готується.
Як "готувались" до цього до Шахедів, дронів на оптоволокні, КАБів....
Тай загалом.
До 2026 року залишилось буквально півроку.
Що може зробити кожна людина?
Як мінімум показати цей текст представникам влади - своїм депутатам, чиновникам, головам громад.
Спитати, чи йде підготовка, які саме рішення розвивають і купляють?
Дрони перехоплювачі, автоматичні турелі, електромагнітна зброя?
Також спитати, хто буде відповідати, якщо завтра в Києві, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах доведеться жити перебіжками і по підвалам.
Ми можемо опинитися під постійним полюванням російських дронів.
Навіть якщо психологічно ми не хочемо дивитися вгору.
P.S. для всіх, хто пише мені - "це фігня і паніка, не буде такого" просто нагадаю.
Я 11 років займаюсь військовими технологіями, з 2014 року. Можете взяти будь яке моє інтерв'ю, статтю і показати, що саме не збулось.
В мене немає дару яснобачення. Але є професійний досвід і репутація. Всі ці роки я намагаюсь говорити лише те, за що можу відповісти.
26 червня, 2025
я тіпа запам'ятав цю нею розрекламовану виставку дронів, куди при великому скупченні народу влучив іскандер
7 загиблих. хароший такий піар.
Я прожила в Америці частину життя. Об'їздила добру третину штатів. Непогано знаю американську історію, трохи літературу, і, як і всі ми, кінематограф.
Я була і в мегаполісах - типу Сан-Франциско, Чикаго, Нью Йорка, Лос-Анджелеса, і в місцях, де на десятки миль немає людей. Тільки ліси, гори і озера.
Я бачила Америку після виборів і в період агітації.
Говорила з багатьма американцями - які підтримують тих чи інших, від Вашингтонських визнаних think tanks - до фермерів де небудь в глухих кутках Пенсільванії. З викладачами Гарварду, Єлю, Коламбія, Стенфорда, Вест Поінт та інших кращих університетів країни.
Після вторгнення я зустрілась з доброю третиною сенаторів і конгресменів, чиновників найвищого рівня в Білому домі і Пентагоні.
Я спілкувалась з представниками ЦРУ та інших військових і розвідувальних інституцій....
Хотів би побачити як звичайна українка сама без допомоги впливових хазяїв за її словами об"їздить третину штатів (до речі - за які кошти?), зустрінеться з викладачами кращих університетів країни, в тому числі з вищого федерального військового учбового закладу армії США, а також поспілкується з представниками ЦРУ та інших військових і розвідувальних інституцій...
То хто ви Берлінська - агент СБУ, ЦРУ, ФСБ чи звичайний провокатор?
ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/n3462600
Минулого року виготовили 2,2 млн FPV та 100 тис. далекобійних БПЛА. Буде ще більше, - Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3537464
Україна здатна виробляти 10 мільйонів бойових дронів на рік, - Міноборони Джерело: https://censor.net/ua/n3555637
Україна та Британія запускають нову ініціативу зі спільного виробництва дронів, - Умєров Джерело: https://censor.net/ua/n3559606
Україна може виготовляти до 8 млн дронів за рік, але не вистачає фінансування, - Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3559676
марія! тільки чесно! приховуєте від нас посполитих?
ви, з вашим улюбленим зе!лідаром вже ж знищили всю кацапську армію?
бо, як що, навіть використовувати по п'ять дронів на кожний лапоть окремо, то ми знищили всю армію болот три рази. навіть ту, котра ще не народилась.
от, навіщо нам брешуть, що на фронті складно, коли у нас тих дронів, як кацапів не різаних? і, це тільки тих, що особисто зе!скоморох навалив. а, ще ж від євросоюзу та сша, фіг знає скільки.
зе!гундос кожного дня, обговорює та підписує поставки зброї від охочих.
марія! ви жалілися що, зе!найверховнішому брешуть на ставках. але ж зе!гундос не може нам брехати! воно ж найдосвідченіший, необраний виконуючий, людства!