Ми втрачаєм найкращих
Вечір, двір в звичайному спальному районі Києва. Троє здорових пацанів на лавці з пивом.
Шорти, шльопки, сємки, кєпки.
Базарять за жизнь.
-Ну так вот єслі нє вєчєром то уже хуй куда вийдєш!
-Та піздєц, на мостах мусора.
-Та пєрвиє два года я вайну ващє нє чуствовал - додає третій.
- Ну да, нє било нічєго, свабодна можна било забіть хуй на еті двіженія.
-Вот щас Трамп дал 50 дней, можете как то рассосется.
-А єслі нєт?
- Так што тєпєрь іті на вайну, что лі?
-Я на такоє нє падпісивался! Єсть куча спосабов атпєтлять.
Даже денег давать нє буду. Щас пайду трєтьєго сваєй сдєлаю, і чєрєз 9 мєсяцев бронь.
А там Трамп как то парєшаєт.
Главное слєдить в телєграме где ловят еті підари і нє попадаца!
Вони з дзвоном викидають пляшки і відкривають наступні.
Я сиджу поруч і згадую обличчя загиблих друзів. Світлі, розумні, могутні люди. Велети духу.
Безмежно талановиті, з дивовижно добрими серцями і перфектним почуттям гумору.
Боже, скільки б вони могли ще дати нашій країні.
Скільки насадити дерев, зняти фільмів, зіграти концертів, побудувати технологічних компаній, написати книжок, створити таких же геніальних дітей...
Але вони гниють в землі. Деякі навіть не поховані. Розкидані, пошматовані по полях.
А ці троє тут. Ховаються в темряві спальних районів. Розмножуються під пиво.
Росія скидає в прірву війни весь шлак, очищається від гвалтівників, наркоманів, криміналу, педофілів, маньяків, садистів, та інших максимально упоротих маргіналів.
Від тупикових гілок еволюції.
Росія спалює найгірших, обнуляє баласт.
Ми втрачаєм найкращих.