"Не рубайте з плеча"

Не хотів публікувати цей текст.
Але виходу немає.
Як ви знаєте, я служу в легендарній 110-й бригаді.
Два з половиною роки ми героїчно тримали Авдіївку.
Я служу тут із самого початку — починав водієм підвозу БК, а зараз я заступник командира роти НРК.
За ці три роки в нас змінилося п’ять командирів бригади.
Був легендарний Герой України Микола Чумак.
Потім — Ігор Губаренко.
Після нього — Сергій Захаревич, який загинув від ворожого ракетного обстрілу разом з моїми побратимами, офіцерами командування.
Ця трагедія, як ви розумієте, дуже сильно вплинула на моральний стан бригади,по суті було втрачено управління.
І ось уже два місяці, як призначили Валерія Семенця.
Гідний офіцер з досвідом, який за короткий час зміг привести бригаду до тями,сформувати управління та мотивацію — в умовах, коли ми знаходимося на першій лінії оборони на Запорізькому напрямку.
Щодня й щоночі тут — ворожі штурми.
Щодня ми героїчно захищаємо наші позиції.
Але часом є й вимушені кроки назад, зумовлені об’єктивними факторами, про які я не хотів би писати публічно.
Але в основі цих проблем — банально нестача людей. Зазначу що наша лінія оборони тримається і противник несе шалені втрати.
Що я хочу сказати цим текстом?
Я, як молодий сержант, прошу наше старше командування "не рубати з плеча".
Найпростіше, як завжди, — звільнити чергового комбрига, і поставити іншого офіцера, на якого одразу зваляться сотні невирішених проблем. І так по колу.Але можна призначити службове розслідування,включити ресурси старшого начальника-допомогти.
Звільнити, не розібравшись, — найлегше.
Але бригада, яка формувалася кров’ю, потом і шаленою кількістю випробувань, потребує системних змін. Дайте довести їх до кінця.
Я одразу перепрошую за те, що пишу це публічно.
Я розумію, що, можливо, це неправильно.
Але іншого виходу в мене просто немає.
Три з половиною роки я віддав 110-й бригаді.
Ми багато втратили.
І мені болить, що знову ми можемо скотитися назад.
Почему при БАНАЛЬНОЙ НЕДОСТАЧЕ ЛЮДЕЙ
Армия согласилась на то,чтобы ВЕРХОВНЫЙ
Выпустил из страны мужчин самого БОЕЗДАТНОГО ВОЗРАСТА ?
Или это какая- то великая стратегическая задумка ?
Просто я с момента отстранения Залужного голову ломаю
Над гениальным стратегическим управлением ЗЕЛЕНСКОГО!!!!!!!
Раньше - то ДЕДОВЩИНА в армии - это когда над молодыми издевались
А сейчас ДЕДОВЩИНА - это когда ДЕДЫ воююют?
Говорят,мы армию реформируем
Переводим на натовские стандарты
Не знала, что армии НАТО предпочитают дедушек....
рік, буржуї волали про вторгнення!
а, що б робило гундосе зе!падло?
розважалось, прікаливалось
розводило
розформовувало
розміновувало
маринувало.
і звісно, як і попереджали підари полізли звідусюди!
і що ж робить зелена зе!гніда?
стає на коліна вимолюючи пробачення у українців?
формує уряд порятунку?
мобілізує суспільство та економіку на війну?
ага.... усретеся!
зе!скоморох створює бидло марафон!
набирає ефективних 5-6 менеджерів.
знищує воєнкомати та створює опричнину з ліцензією на викрадання людей!
і починає мародерити! брехати та мародерити на всьому до чого дотягнеться!!!
і, що ж тепер?
українці, у вас є обов'язок захищати!!!!!
а які права є, у нас, у українців????
ніяких!!!! у посполитих нема ніяких прав! ми всі кріпаки!!!
дякую зе!шоблі, що хоч дітей відпустили!