7296 посетителей онлайн
7 601 55
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Не рубайте з плеча"

110,бригада

Не хотів публікувати цей текст.

Але виходу немає.

Як ви знаєте, я служу в легендарній 110-й бригаді.

Два з половиною роки ми героїчно тримали Авдіївку.

Я служу тут із самого початку — починав водієм підвозу БК, а зараз я заступник командира роти НРК.

За ці три роки в нас змінилося п’ять командирів бригади.

Був легендарний Герой України Микола Чумак.

Потім — Ігор Губаренко.

Після нього — Сергій Захаревич, який загинув від ворожого ракетного обстрілу разом з моїми побратимами, офіцерами командування.

Ця трагедія, як ви розумієте, дуже сильно вплинула на моральний стан бригади,по суті було втрачено управління.

І ось уже два місяці, як призначили Валерія Семенця.

Гідний офіцер з досвідом, який за короткий час зміг привести бригаду до тями,сформувати управління та мотивацію — в умовах, коли ми знаходимося на першій лінії оборони на Запорізькому напрямку.

Щодня й щоночі тут — ворожі штурми.

Щодня ми героїчно захищаємо наші позиції.

Але часом є й вимушені кроки назад, зумовлені об’єктивними факторами, про які я не хотів би писати публічно.

Але в основі цих проблем — банально нестача людей. Зазначу що наша лінія оборони тримається і противник несе шалені втрати.

Що я хочу сказати цим текстом?

Я, як молодий сержант, прошу наше старше командування "не рубати з плеча".

Найпростіше, як завжди, — звільнити чергового комбрига, і поставити іншого офіцера, на якого одразу зваляться сотні невирішених проблем. І так по колу.Але можна призначити службове розслідування,включити ресурси старшого начальника-допомогти.

Звільнити, не розібравшись, — найлегше.

Але бригада, яка формувалася кров’ю, потом і шаленою кількістю випробувань, потребує системних змін. Дайте довести їх до кінця.

Я одразу перепрошую за те, що пишу це публічно.

Я розумію, що, можливо, це неправильно.

Але іншого виходу в мене просто немає.

Три з половиною роки я віддав 110-й бригаді.

Ми багато втратили.

І мені болить, що знову ми можемо скотитися назад.

Топ комментарии
+24
Простите, но у меня вопрос
Почему при БАНАЛЬНОЙ НЕДОСТАЧЕ ЛЮДЕЙ
Армия согласилась на то,чтобы ВЕРХОВНЫЙ
Выпустил из страны мужчин самого БОЕЗДАТНОГО ВОЗРАСТА ?
Или это какая- то великая стратегическая задумка ?
Просто я с момента отстранения Залужного голову ломаю
Над гениальным стратегическим управлением ЗЕЛЕНСКОГО!!!!!!!
Раньше - то ДЕДОВЩИНА в армии - это когда над молодыми издевались
А сейчас ДЕДОВЩИНА - это когда ДЕДЫ воююют?
Говорят,мы армию реформируем
Переводим на натовские стандарты
Не знала, что армии НАТО предпочитают дедушек....
показать весь комментарий
12.09.2025 11:18 Ответить
+17
два роки підари накопичувалися на нашому кордоні!
рік, буржуї волали про вторгнення!
а, що б робило гундосе зе!падло?
розважалось, прікаливалось
розводило
розформовувало
розміновувало
маринувало.
і звісно, як і попереджали підари полізли звідусюди!
і що ж робить зелена зе!гніда?
стає на коліна вимолюючи пробачення у українців?
формує уряд порятунку?
мобілізує суспільство та економіку на війну?
ага.... усретеся!
зе!скоморох створює бидло марафон!
набирає ефективних 5-6 менеджерів.
знищує воєнкомати та створює опричнину з ліцензією на викрадання людей!
і починає мародерити! брехати та мародерити на всьому до чого дотягнеться!!!

і, що ж тепер?
українці, у вас є обов'язок захищати!!!!!
а які права є, у нас, у українців????
ніяких!!!! у посполитих нема ніяких прав! ми всі кріпаки!!!

дякую зе!шоблі, що хоч дітей відпустили!
показать весь комментарий
12.09.2025 12:41 Ответить
+17
в тебє є мозок? Який з порношута, який навіть дня не служив в армії , будь якій і який готувпв капітуляцію , попереджали гниду 53 рази, а воно , як " верховний" наказував відводити війська з Півдня і з усіх сторін наступу Цє беззаперечні факти! Віддай своїх дітей , батьків на лікування клоуну
показать весь комментарий
12.09.2025 13:36 Ответить

Загрузка...