7296 посетителей онлайн
7 122 19
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Текст гніву!

нрк

Вибачайте, але сил немає!

Я хочу звернутись до одного великого і могутнього виробника наземних дронів якими ми коресиуємось та наші суміжники.

Назву цієї кампанії поки писати не буду. Але це поки!

Одразу напишу, що ми їм користуємось, тому що їх масштабно купує держава (не ми). І ми вже поставлені перед фактом на чому працювати.

Одже, вельмишановний виробник, якщо ви ще раз , будете добами морозитись від наших питань. Не відповідати на телефон, та не перезвонювати нам.

Я зроблю такий перформенс , що ви просто офігієте!

І візьму в бригаді вантажівку, складу всіх ваших роботів (а їх у нас не мало) і привезу вам під ворота вашого офісу.

А ще краще, поговорю з військовим керівництвом, щоб вас мобілізували і щоб ви попрацювали на цих же НРК. Хочаб місяць.

Якщо ви продаєте сотні НРК державі. Якщо заробляєте непогано.

Будь ласка!

Налагодьте менеджмент у вашому сервісному центрі і допомагайте нам.

Тримайте зріоротній звʼязок і відповідайте одразу на питання тих хто щоденно ризикує життям , використовує ваші наземні роботи, щоб захистити країну і вас з вашими сімʼями в тому числі.

Топ комментарии
+15
" Вибачайте, але сил немає! ... Назву цієї кампанії поки писати не буду...".

Який дивний пан ! Я що пану треба , щоб з'явилися сили назвати цю компанію ?

Мабуть в пана ще недостатньо гніва ...

То нащо пан пише цей пост на Цезорі ? Читачі повині гадати - що то за така компанія, від якості продукції якой пан так збудився , але таки боїться вимовити назву компанії.

Дивно читати такі пости !
показать весь комментарий
17.09.2025 15:07 Ответить
+13
Гнати брак на фронт під час війни це не злочин - це диверсія і як кара - трибунал. Не під ворота бариг везти браковане озброєння а під прокуратуру з ДБРами та МВСами.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:35 Ответить
+10
Ну нельзя же быть таким наивным - ей богу!!
Тот,кто продает державе - ГОВНО
В доле с руководством этой державы!
**** еще не ясно?
И никогда руководство такой державы
Не пошлёт воевать тех
С кем оно В ДОЛЕ
А вот вы ,автор - БУДЕТЕ ВОЕВАТЬ !!!!
Этим говном!!!!!
Вот так все устроил в этой державе ЗЕЛЕНСКИЙ
Ваш ВЕРХОВНЫЙ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИЙ
показать весь комментарий
17.09.2025 15:56 Ответить

Загрузка...