5613 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"І їде потяг серед мільярда дерев... "

поїзд, ілюстрація

"І їде потяг серед мільярда дерев, а у потязі щасливі вчителі з зарплатою 4000 доларів..." - це найкраще за темою.

На сторінці Кабінету Міністрів України, де вони мали необережність повідомити про пакет зимової підтримки для українців, ці самі українці понатикали всього красивого. І купа смайлів, які регочуть 🤣. Бо вже навіть на злість не вистачає сил. І слів.

Рандомні коментарі там такі приблизно:

"Незламна потужність пересувного цирку".

"Ви так готуєтесь на зиму, ніби на весну вам або тікати, або йти на вибори".

"Пропоную посадити владу в потяг і відправити на 3000 км від України за ту "допомогу", яку вона пропонує українцям. Безплатно, в рахунок моїх трьох тисяч".

"Над вами вже діти сміються".

"Ви зробили з українців стадо, яке все стерпить..."

"Як це увʼязується з хронічною збитковістю пасажирських перевезень Укрзалізниці у 20+ млрд грн за рік?!"

"В Україні повномаштабна війна - придбали б за ці гроші житло для переселенців".

"Дякуємо, але ми ще не витратили Національний кешбеку за серпень та вересень 2025".

"Це навіть в найстрашнішому сні не могло приснитися. Президент відбирав не розумних, а вірних, не профі, а невігласів, бажано, не розумніших за нього. А оскільки у самого інтелект сл.. мака, то підібралася команда, яка навіть представити собі не могла, що на неї зваляться такі гроші. Ну от і розкидаються ними".

"[нецензурне слово], кругом збори на потреби армії, а ці мародери піаряться та в благодійників граються за наші податки!"

"Популізм. А під час війни це і державною зрадою тхне".

"Кататиться куди будете? За чий кошт увесь цей карнавал? Які ж ви огидні!".

"Космодром Зеленський збудував, мільярд дерев посадив, науковий флот відновив, міжнародні траси до інтернету підключив, 4000 євро зарплати вчителям виплачує, економічний паспорт для дітей запровадив, національну авіакомпанію створив, у Криму створив українську Кремнієву долину, євробачення в Криму, мільйон дронів, смартфон всім пенсіонерам і звісно кінець епохи бідності і особливо брехні".

"Мені здається, що задача Уряду наразі - це зміцнювати оборону, а не займатися дешевим популізмом. Виборів, в разі втрати незалежності, не буде".

"Ми повністю на утриманні наших союзників. У нас страшні зовнішні борги. Ви там всі здуріли?!".

Слухайте, це ж в якому космосі треба бути, щоб аж так не відчувати ні народ, ні країну?!

Топ комментарии
+23
бо їм POHUY. І їхнім виборцям теж. І POHUY на
логіку,
математику,
совість - її ніколи ні в кого з них не було
честь - поняття невідоме для них теж
економіку
армію
війну
ідентичність
державу
етнос
майбутнє цілого народу
і тд

А НЕ POHUY їм лише на себе.
показать весь комментарий
03.11.2025 22:54 Ответить
+12
Епіграф
"Жить стало лучше, жить стало веселее!" - Йосип Сталін, промова на Першій Всесоюзній конференції стахановців, 1935 рік.

Була "Зе-тисяча" а стане "УЗе-тритисячі".

І сім мільйонів переселенців-бомжів ломанулись в Буковель на лижі.

Finita La Камарілья.
показать весь комментарий
04.11.2025 02:28 Ответить
+11
Та, да, а 73 тихенько гигичуть і радісно п'яти потирають-"Наш Влад Ссаніч дєньгі дайот..!"
показать весь комментарий
03.11.2025 23:40 Ответить

Загрузка...