10072 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Старі" контрактники також потребують чітких термінів служби

контракти для ЗСУ

Мене порадувала новина, що готується такий законопроєкт. Він занадто давно на часі і його відтягування уже послабило обороноздатність.

Однак, як слушно зауважив Іван Костенко, наразі я не бачу в комунікації цього майбутнього нововведення згадки про таких як ми з ним - тих, хто був на контракті ще до 24.02.22 і в кого відтоді контракти автоматично продовжилися на безстроковий період часу. Такі, як ми, не є мобілізованими, але демобілізації чи бодай чітких термінів контрактів також потребують.

Ну і нас, старих контрактників, ще не всіх вбили, тому бажано врахувати і нашу ситуацію. Адекватно було б запропонувати нам переукласти контракт на визначений період часу (бажано рік чи два, а не 3-10). Абсолютно неадекватно було б взагалі нічого нам не запропонувати і не згадати.

Подякувала за увагу. Більш обширний аналіз пунктів залишу іншим. Маю слабку та все ж надію, що це справжній намір - розробити адекватний законопроєкт, а не черговий популізм, який ніхто не збирається доводити до кінця.

І, як я здогадуюся, - це законопроєкт для тих, хто досі не дотопав до армії, а не до тих, хто віддав їй понад чотири роки життя.

Це паскудно.

Топ комментарии
+9
Хто не дотопав вже й не дійде, бо не в якихось строках, чи в паскудних ТЦК проблема. Проблема у ставленні до солдата, як до "ресурсу".
показать весь комментарий
04.11.2025 14:58 Ответить
+6
Не переживайте, ці нові контракти так само будуть продовжені без згоди.
показать весь комментарий
04.11.2025 17:44 Ответить
+3
А "мобіки" фактично добровольці з 2022 року хай до скону служать? Значить контрактникам чіткі терміни служби, а миколам куй?
показать весь комментарий
04.11.2025 17:39 Ответить

Загрузка...