10398 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Девальвація довіри

Чому пИздять і пиздЯть під час війни вони, а соромно мені?

Фронт захлинається кров'ю, люди вмирають страшною смертю. Сотні тисяч людей втримують гігантські хвилі маніакальної орди від прориву у всі наші міста.

Кілька сот привладних покидьків тим часом не можуть нажертися кілограмами зеленого паперу.

Найгірше - це девальвація довіри. В масштабах країни вкрали три копійки, але підірвали віру мільйонів людей.

Дешеві, близорукі, безчесні зрадники. Поки люди віддавали життя, що спасти вас - ви їх обкрадали.

Вам з цим жити, і вам з цим вмирати.

P.S. чим жорсткіше і безкомпромісніше буде покарання з боку діючої влади - тим краще для самої влади. і для всього суспільства.

Топ комментарии
+19
смішно читати Берлінську.....от тупою ж точно не назвеш, але як прикриває дупи зграї з банкової....Марійко, ліпше промовчати та не позоритись, бо якраз твоя люба влада і краде у ЗСУ, тим самим вбиваючи Українців на фронті та в тилу....Ти вже *по самі..* в тому ж лайні, що і вся злодійська влада...Не тих ти підтримуєш....і тобі це не пробачать))))
показать весь комментарий
11.11.2025 19:15 Ответить
+16
В масштабах країни вкрали три копійки, але підірвали віру мільйонів людей.

це лише те що задекоментували ....верхівка айсберга

а ось і методичка з ОПи почала працювати

методичка ОПи - вкрадено 3 копійки
показать весь комментарий
11.11.2025 19:00 Ответить
+12
І знов ця дитяча наївність. Яке там покарання? Максимум переведуть на інші хлібні посади. Та й про три копійки просто смішно - це тільки одна з десятків чи сотень схем.
показать весь комментарий
11.11.2025 19:07 Ответить

Загрузка...