Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
Девальвація довіри
Чому пИздять і пиздЯть під час війни вони, а соромно мені?
Фронт захлинається кров'ю, люди вмирають страшною смертю. Сотні тисяч людей втримують гігантські хвилі маніакальної орди від прориву у всі наші міста.
Кілька сот привладних покидьків тим часом не можуть нажертися кілограмами зеленого паперу.
Найгірше - це девальвація довіри. В масштабах країни вкрали три копійки, але підірвали віру мільйонів людей.
Дешеві, близорукі, безчесні зрадники. Поки люди віддавали життя, що спасти вас - ви їх обкрадали.
Вам з цим жити, і вам з цим вмирати.
P.S. чим жорсткіше і безкомпромісніше буде покарання з боку діючої влади - тим краще для самої влади. і для всього суспільства.
це лише те що задекоментували ....верхівка айсберга
а ось і методичка з ОПи почала працювати
методичка ОПи - вкрадено 3 копійки