Любов за гроші
Звісно, це може бути і співпадіння, що фейсбук підсунув мені знижки на Зеленського саме сьогодні. Але це хороша ілюстрація до подій. Тільки вдумайтесь - на Банковій вже навіть останні прибиральниці розуміють, що цей більше не переможе на жодних виборах. Вся його команда насправді вже давно думає як жити далі. І тільки поки з общака надходять конверти - вони роблять вигляд, що Зеленський їхній кумир. Це любов за гроші (бронь, закордон). Проституція одним словом. І цей блядьовнік, на жаль, з нами до того часу, поки:
- якимся чином отримаєм замир'я і зможем провести вибори (я справді не бачу поки цього варіанту, дуже погано все);
- у Зеленського відбудуться зміни і він почне сам обирати професійних замість лояльних (я не вірю в це, бо Зеленський постійно демонтрував інший модус операнді).
Вибачте мій скепсис. Буду вдячний, якщо можете аргументовано розвалити погані сценарії. АРГУМЕНТОВАНО, а не просто "я вірю шо все добре")))) Обнадійники нас вже довели до цугундера. Бо рівно про цю корупцію я і мої колеги говорили вже давно. Але основна маса не звертала уваги на наші застереження, даючи Зеленському мандат на продовження занепаду. Фламіндіч - їх символ.

Але якщо мудруватий нарід не порозумнішає хоча б в такий жахливий спосіб, як війна, смерть та руйнування, то сценарій все той же: вам не подобається "мир" від Зеленського - це ви ще не куштували "відновлення" від Зеленського.
Тому думай-те, поки є час і кому є чим. За першої ж можливості треба цього нікчемного комедіанта з його жлобським квартальним цирком прибирати як мінімум від влади, в ідеалі - за грати...
Дивно , що це
й "художній виріб "лайно взагалі ще хтось купує .