10628 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Любов за гроші

Звісно, це може бути і співпадіння, що фейсбук підсунув мені знижки на Зеленського саме сьогодні. Але це хороша ілюстрація до подій. Тільки вдумайтесь - на Банковій вже навіть останні прибиральниці розуміють, що цей більше не переможе на жодних виборах. Вся його команда насправді вже давно думає як жити далі. І тільки поки з общака надходять конверти - вони роблять вигляд, що Зеленський їхній кумир. Це любов за гроші (бронь, закордон). Проституція одним словом. І цей блядьовнік, на жаль, з нами до того часу, поки:

- якимся чином отримаєм замир'я і зможем провести вибори (я справді не бачу поки цього варіанту, дуже погано все);

- у Зеленського відбудуться зміни і він почне сам обирати професійних замість лояльних (я не вірю в це, бо Зеленський постійно демонтрував інший модус операнді).

Вибачте мій скепсис. Буду вдячний, якщо можете аргументовано розвалити погані сценарії. АРГУМЕНТОВАНО, а не просто "я вірю шо все добре")))) Обнадійники нас вже довели до цугундера. Бо рівно про цю корупцію я і мої колеги говорили вже давно. Але основна маса не звертала уваги на наші застереження, даючи Зеленському мандат на продовження занепаду. Фламіндіч - їх символ.

допис Ніколова

Топ комментарии
+9
Для вирішення проблеми всього-навсього необхідна наявність кількох десятків патріотично налаштованих старших офіцерів і два- три батальона солдат. Рецепт, який був десятки, якщо не сотні разів випробуваний в історії людства
показать весь комментарий
13.11.2025 12:45 Ответить
+5
Та ні, все вірно. Це гугняве хрипате ***рило з нами надовго, але це не значить, що на жлобську диктатуру, яку розвів з його благословення його ж фаворит Єрмак, не треба реагувати.В будь-який можливий спосіб треба з нею боротися. Хто в який вже спосіб може.
Але якщо мудруватий нарід не порозумнішає хоча б в такий жахливий спосіб, як війна, смерть та руйнування, то сценарій все той же: вам не подобається "мир" від Зеленського - це ви ще не куштували "відновлення" від Зеленського.
Тому думай-те, поки є час і кому є чим. За першої ж можливості треба цього нікчемного комедіанта з його жлобським квартальним цирком прибирати як мінімум від влади, в ідеалі - за грати...
показать весь комментарий
13.11.2025 14:12 Ответить
+4
"основна маса не звертала уваги на наші застереження, даючи Зеленському мандат на продовження занепаду " - бо тупорилі манкурти, які несуть відповідальність за це лайно з 2019 року.

Дивно , що цей "художній виріб " лайно взагалі ще хтось купує .
показать весь комментарий
13.11.2025 13:05 Ответить

Загрузка...