9851 посетитель онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Результат мародерських оборудок

Посилені відключення електроенергії - це прямий наслідок двох речей: рашистських обстрілів енергомереж Енергоатома і корупції під дахом Зеленського.

Російські обстріли тривають четверту осінь поспіль. Про корупцію в Енергоатомі я пишу протягом двох з половиною років. Президент все знав і його реакція свідчить, що він був і в темі, а можливо і в долі. Це вже має зʼясувати слідство.

На плівка Міндича фігуранти напряму говорять про те, що їм шкода грошей на захисні споруди для обʼєктів Енергоатома. Це зрозуміло - такі витрати заважали вкрасти більші кошти на інших оборудках.

А результат цих мародерських оборудок ось: внаслідок вчорашньої атаки рашистів на незахищені енергорозподільчі обʼєкти довелося знижувати потужність на трьох атомних станціях - Хмельницькій, Рівненській і Південноукраїнський. Через руйнування мереж їм просто немає куди віддавати електроенергію. Тому, її стало ще менше.

Зате Алі-Баба вріс в Печерське гетто. І хай пів країни сидить в темряві і холоді, зате казковий схематозник найвеличнішого продовжує зі своїми розбійниками виймати з України все, що тільки може.

Загрузка...