5692 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ефективність витрат: гумор від прем’єрки

Гумор від Премʼєр-міністра.

"Ефективність витрат кожної гривні" - це я так розумію коли ми 18 млрд роздаємо на "1000 від Зе", ще 6 млрд на кешбек, ще 5,5 млрд на стратегічні комунікації та телемарафон, потім доливаємо 16 млрд грн на УЗ(одночасно анонсуючи безкоштовний проїзд)…ну і двічі на тиждень ще просто раз даємо гроші…..🫰

🤷‍♂️А потім, дивуємось, що МВФ сказав - що весь це банкет буде не за їх гроші, а за рахунок підвищення податків….

P.S. Поки, пані Юлія, у вас є підтримка депутатів на бюджет….правда десь тільки на рівні 120-ти голосів….це якщо не тільки Слугу рахувати.

допис Железняка

Топ комментарии
+6
Вы ,видимо, плохо осведомлены о том,как работает парламент
А он работает по регламенту
А регламентом рулит спикер
Который не ставит даже на рассмотрение
Законы от оппозиции
показать весь комментарий
27.11.2025 00:10 Ответить
+6
Ну що ти ходиш ябедничаєш? Блокуй трибуну, організовуй протести.
Ти ж депутат.
показать весь комментарий
27.11.2025 06:07 Ответить
+6
пане Желєзняк, це гумор від Вас, а не від прем'єрки.

Адже саме Ви її справді вважаєте за очільницю Кабінету міністрів.

А вона просто "Юля2, що отримує від когось платню.
показать весь комментарий
27.11.2025 08:15 Ответить

Загрузка...