11378 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Подвиги" полковника Житняка

Житняк

Коли йшов до Корпусу сподівався на зміни, вважав що безкорисне і ні за що не відповідаючи ОТУ, нарешті сконали у небуття. Як я помилявся! #14Корпус - це найгірша реінкарнація ОТУ все погане вони залишили, да ще додали власної токсичності.

Я чув що є інші приклади, але скоріш за все це залежить від керівника. Бригади які підпорядковані корпусу працюють на межі можливостей, особовий склад заведено на позиції без можливості ротування, розрахунки вже по чотири місяці без ротації. Керівний склад деморалізовано, бо тих хто міг бути в резерві, розпорядженням командира корпусу переведено у новоутворені бригади. Причому, якщо зараз провести перевірку з Генерального штабу, все буде як то кажуть "шито крито".

Прийнявши посаду та підпорядковані бригади полковник Житняк віддав декілька "розпоряджень":

1. Збільшити кількість позицій та СП у смугах бригад

2. Почав переміщувати особовий склад з бойових підрозділів у забезпечення корпусу та нових бригад.

Що ми отримали по першим двом пунктам.

1.Бригади виконали наказ і збільшили кількість позицій та СП, тільки хлопців туди заводили наче "в останню путь" бо резерву для проведення ротації – НЕМА. Тож де другий, а де четвертий місяць хлопці сидять в окопах без будь якого натяку на заміну, отримуючи постачання лише води та палива за допомогою важких дронів. Скільки боєць, людина, у змозі бути у таких умовах і чим це може закінчитись? Що він розповість своїм близьким і чи порадить друзям йти до лав #ЗСУ?

2. Особовий склад який переміщувався навіть не надавав згоду на зміну місця служби. Наче безправних кріпаків переміщували. У більшості випадків командири бригад ставились перед фактом: "Сьогодні прізвище та звання кандидата на переміщення до17-00". Тепер уявіть що ви командир бригади, кого ви віддаєте? Точно не найкращого офіцера.

3.Ну а тепер ми дійшли до суті. Якість новоутворених бригад! Яка якість та боєздатність якщо ядро бригади сформовано з "непотрібного" складу? Скільки вони навоюють, чи це просто юридична особа для утилізації співвітчизників?

4. Ось вам і відповідь на питання чому ми відступаємо? Чому стільки #СЗЧ !

Наступне. Щоб зняти з себе відповідальність по ротаціям на ЛБЗ(лінія бойового зіткнення). Комкор шле у бригади розпорядження з вимогою забезпечення ротації. Наче і турботу проявив. Хлопчина паперами закрився по колу, щоб у випадку чого була можливість звинуватити в негараздах комбригів, в принципі як завжди робили керівники оперативного рівня.

Тільки він не врахував, що із самого початку він мав БЧС(бойовий та чисельний склад) бригад у себе на столі. Йому було відомо що це призведе до відсутності ротації. І головне! Його діяльність призвела до того що стійкість оборони у смузі відповідальності має великі запитання. Просто фікція. Що може зробити виснажений солдат? Що буде якщо напрямок основного удару прийдеться на смугу відповідальності корпусу, які втрати? І головне! Чи не втратить корпус керованість підрозділами після такого "геноциду" над солдатом?

Я вважав що на подібні посади призначаються офіцери з якимись морально психологічними нормами, позицією. Виявляється я і тут помилився. Людина намагається воювати паперами, а суть чи наповнення не головне. Для нього головне доповісти по селектору що завдання виконано на 80% а що це непрацюючі відсотки з "гімна і палок" то він промовчить. Майстер доповіді.

Постійне зверхнє ставлення до підлеглих, зневага до іншої думки, поводиться наче "важний". Він навіть у офіцерський їдальні стіл окремий має. Всі їдять пластиковими ложками з пластикового посуду у нього як треба, як вдома). Ніколи таким не займався, завжди зі своїми бійцями чи офіцерами їв на рівних умовах. Ну то таке, підкреслює ставлення до спів службовців, думаю слово побратим йому не відомо. Хоча що можна очікувати від людини яка воювала через монітор, або у кріслі Харківського обласного воєнкома.

Агов, дядько, ти подякувати повинен цим людям, які скоро п’ятий рік, як воюють, а не "важного вмикати", ти на їх плечах стоїш. Де ти будеш якщо вони розійдуться?

Прошу Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine провести перевірку оприлюднених мною фактів, Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine, за результатами перевірки, прийняти кадрові рішення, Державне бюро розслідувань – порушити карну справу за статтями 426-1ККУ,ст. 435-1ККУ, ст. 364ККУ, ст. 41ККУ

Ну і на останок, за ці всі "подвиги" і таке ставлення до бойових підрозділів та бригад, життя українського Солдата, полковника Житняка подають на присвоєння звання бригадний Генерал. Шановні Офіс Президента України, Володимир Зеленський - це буде занадто!

Честь маю майор Герман.

Топ комментарии
+24
Ще є люди яким вистачає сміливості говорити про такі неприємні речі, бо багато хто мовчить. Респект.
показать весь комментарий
08.12.2025 00:55 Ответить
+12
Знімаю капелюха перед майором Германом.
показать весь комментарий
08.12.2025 06:49 Ответить
+12
Майоре Олексій Герман, вам шана і подяка, тримайте чесні принципи, не здавайте!
показать весь комментарий
08.12.2025 08:11 Ответить

Загрузка...