7365 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про стенограми Буша-Путіна 2001 року

Оприлюднено стенограми розмов Путіна та Буша-молодшого

Американська неурядова організація відсудила право оприлюднити стенограми розмов буша-старшого з пуйлом-вічним (та ви вже читали ж), і там сенсаційно виявилося, що пуйло ще в 2001 році заперечувало існування України як держави, хто б міг подумати! 😊

Втім, важливіше там – отой весь мед, який гебіст заливав на тему доброї й пушистої расєї, яку в формі ссср, бач, не взяли в НАТО (ага, вони ж серйозно туди хотіли, відома історія), і потім теж не взяли. Расєя вже і Україну "відпустила", і Білорусь, і Казахстан, і Киргиз-Кайсакію (тм) – а її все одно не взяли…

Насправді путін, як і вся рашистська пропаганда, ніколи й не приховували, шо їм от саме про вєлічіє. Не про гроші-території, навіть не про мову-церкву; це все – тільки інструменти для досягнення ідеї-фікс. Ваш покірний слуга ще з дві тищі третього року це товкмачив скрізь, де міг. С младих ногтєй. Взагалі не знаю: не я ж один російське телебачення дивився й регулярно їздив на росію. Як хтось міг за тих же умов всього цього не бачити? Були ж такі, та й досі є – ну або прикидаються.

Досить багатьом посполитим, утім, здається, що ну й окей, хай вдавляться своїм вєлічієм, аби нас, манєньких, не чіпали. Ну, як сказати. Величні цілі великого пана – вони ж несповідимі. Потім рз – і Голодомор тобі. Ой, а за шо? Це, мабуть, хромосома така геноцидна у руССкіх?

Та нє. Це і є вєлікіє целі. Як писала, ггг, така собі Латиніна Ю. В. – но не в публіцистиці, а у фантастиці своїй – "сделать из людей рабов, чтобы сделать из рабов солдат". У неї в тому романі, щоправда, йшлося прям про виживання людства у війни з безжальним космічним супротивником – но принцип ясєн.

В общім, коли говориться про "відсутність точок перетину інтересів" у всяких, наприклад, проєктах усяких там "мирних угод", то основна суперечність – вона отут. Як той казав, "є суперечність із земельного питання: вони хочуть, щоб ми були в землі, а ми хочемо, щоб вони". Хоча, звичайно, всяким МАГА-торгівцям нерухомістю фіг це поясниш

Топ комментарии
+18
"У німців фашизм був чесний. Вони не говорили, шо вони хароші, шо вони когось там асвабаждають -- ми дамо вам всім *****, бо ви нєдачєлавєкі. Но кацапи ж так не говорять. "Нас там нєт. Ми харошиє. Ми асвабаждаєм". Це сцикливий нацизм" (с) Лесь Подерв'янський.
показать весь комментарий
25.12.2025 14:28 Ответить
+13
Я пригадую коли журналіст був задав питання Кравчуку-,,А якщо у нас буде війна з росією,,?Кравчук спитав журналіста чи у нього все в порядку з головою.І така була у нас еліта.
показать весь комментарий
25.12.2025 14:42 Ответить
+8
Унікальність Московії не у "величності", а в тому, що з давніх давен ці землі об'єднувалися навколо великої брехні. Брехня завжди і в усьому - це і є "загадка руської души"
показать весь комментарий
25.12.2025 15:56 Ответить

Загрузка...