Свинство замість вдячності

Обіцяти трьохразове підняття зарплати для нових контрактників і болт для мобілізованих - це свинство. Елементарне свинство по відношенню до тих, хто воює з 2022 року. Держава цим визнає, що чхати хотіла на всю жертовність і заслуги своїх вояків, і тепер її цікавить лише стабільність у майбутньому.
Результат від цих контрактів буде як і з "мільйонами" для молодняка. Повний провал і профанація. Проблеми з залученням молоді в армію це не вирішило. З моменту запровадження цієї ініціативи молодняка за кордон втекло в сотні разів більше аніж підписали контракт.
Причина цього, як в не справедливості поділу воїнів на різні категорії, в залежності від віку, так і провал пропаганди. Навіть не провал. Абсолютна відсутність пропаганди на державному рівні. Складається враження, що вся наша медійна машина працює лише для заохочення ухилення від служби в Силах оборони України.
Що ж до "нових контрактників", то вангую, що перейдуть на них тиловики, штаби, логісти, навчальні центри і т.п Тобто ті хто не воюють, а служать. Простий солдат продовже чекати перемир'я, щоб звалити до дому на другий день після його офіційного проголошення.
Це хто такий? Чого імен не називаєте?)
Щось такий ви собі "експерт аналітичної групи"))