11784 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Бронювання Петрова – це плювок у пам’ять героїв

петров

Міністерство ветеранів просто плює на військових, плює на пам'ять загиблих героїв.

На посаду фахівця з комунікацій Національного військового кладовища призначений Володимир Петров - відомий проросійський пропагандист, який відкрито заявляв, що працював на Януковича, відкрито багато років дискредитовував Україну за методичками російської пропаганди.

Петров - частина російської пропагандистської машини, яка вибудована проти України.

І його перебування на свободі - демонстрація низької ефективності українських спецслужб по боротьбі з проросійськими силами у владі.

Петров отримав офіційне бронювання від мобілізації на кладовищі - виявляється, комунікаціями з родинами загиблих і з живими побратимами загиблих героїв має займатись, на думку Мінветеранів, ось такий проросійський активіст, а не якийсь там поранений ветеран, не якась волонтерка, журналістка, не якась чесна патріотична людина.

Ні, світлу пам'ять загиблих довірили комунікувати негіднику, який паскудив роками боротьбу за Україну. І навіть попри скандал, Петрова досі не звільняють.

Це таке свідоме приниження Національного військового кладовища, пам'яті героїв?

Ховати та платити зарплату у тилу проросійському ухилянту, якому порядна людина і руки не потисне?

Директор військового кладовища Пронюткін, який забронював Петрова - повністю не відповідає своїй посаді, ця людина призначить до себе будь-якого чорта, ніякого розуміння на якій він посаді та з кого треба добирати свою команду у нього нема. Цікаво який стосунок до захисту України має сам Пронюткін?

Міністр Калмикова досі зволікає з рішенням по Петрову, хоча мала б вигнати пінкмо у той же день і Петрова і Пронюткіна.

Мені здавалось, коли пані Калмикова була волонтеркою та допомагала військовим - то було щиро та чесно. То чому таке зволікання з очевидними рішеннями, чи щось змінилось?

Чи здатна пані міністр захистити честь ветеранів, пам'ять загиблих та Національне військове кладовище від російської агентури, яка окопалась у тилових кабінетах?

Топ комментарии
+29
А чого ви хочете - от блазень паскудив роками на Україну, і навіть попри всі скандали, "піаніста" досі не звільняють.
показать весь комментарий
18.01.2026 23:51 Ответить
+25
при владі проросійського пропагандона ЗЕлупи таке проросійське лайно як Петрови-Іванови нічим не ризикують бо вони для влади ЗЕпокидька свої
показать весь комментарий
18.01.2026 23:57 Ответить
+21
Пані Калмикова на посаді міністра втратила совість, виконуючи рекомендації ОП.
показать весь комментарий
18.01.2026 23:55 Ответить

Загрузка...