9415 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Погана і хороша новини про енергетику

Погана і хороша новини про енергетику цього ранку. Погану кияни і так переживають власною шкірою – рашисти знову попали по електриці і опаленню((( А хорошу повідомив ДТЕК – він з власної ініціативи виходить з історії про купівлю дешевої електрики "Енергоатому" і дорогого перепродажу на ринку.

Це та історія, що вчора сколихнула всіх. Компанія Ахметова могла до кінця січня заробити на цій оборудці приблизно 400 млн грн, однак після остаточного розриву угоди цього не буде. І недопроданий обсяг енергії "Енергоатом" може швидко виставити на продаж на ринковій ціні.

Цікаво дві речі: хто і як казатиме киянам погані новини про опалення і хто примусить "Енергоатом" розірвати решту угод на злив електроенергії по дешевці? У Ахметова був великий куш, але він складав лише 20% від усього пирога. Там по рукам розійшлись "опціони" ще на 1.5 мільярда гривень. Від яких, на відміну від ДТЕК, щось ніхто не біжить відмовлятись…

ніколов допис

Топ комментарии
+15
Очень рада такому решению ДТЭК
Зеленский и его мафия
Разрушили институт репутации в Украине
Он и так не был никогда сильным
Про репутацию ,про честь и достоинство
Нам напоминали наши Майданы
Война все обострила до предела
Смотреть противно ,когда в Давос приезжает президент УКРАИНЫ
КРЕСТНЫЙ отец мафии
Который с друганами на крови народа
Намародерил миллиарды
И КОРЧИТ ИЗ СЕБЯ ЧЕРЧИЛЛЯ
Шутки он шутит !!!!!!!
Этому когда наконец будет положен край??????
показать весь комментарий
24.01.2026 14:36 Ответить
+11
Я не согласна
Запада Зеля боится намного больше ,чем народа Украины
Ну подумайте серьезно
Мог ли КАРТОННЫЙ МАЙДАН испугать мафию зеленского?
Ну это просто смешно !!!!!!
Да, конечно , это был показательный акт непокоры
Но власти на это - плевать
А вот на Запад - власти не плевать
Ведь она живет на деньги Запада
Запад не выходил с картонками на площади
Он вообще не делал громких заявлений
Просто позвонил на Банковую и сказал
Не будет НАБУ и САП - денег не будет
А значит - не будет зарплат и пенсий
И вот тогда - Зеленскому - пиз.....
Он ведь и президент до сих только по одной причине
ЗАПАД ДАЕТ ДЕНЬГИ БЮДЖЕТНИКАМ и ПЕНСАМ!!!!!!
Как говорят в народе -кто девушку ужинает,тот ее и танцует
И Запад еще так оттанцует ДЕВУШКУ ЗЕЛЕНСКОГО - мало не покажется !!!!?
показать весь комментарий
24.01.2026 15:22 Ответить
+8
Прочитав. Мабуть кияни вже радіють, що Ахметову трошки гірше стало.
Так само , мабуть, бійці ЗСУ на "нулі" під мацковитським обстрілами пораділи, що Рудий Донні вже не буде захоплювати Гренландію .

Такий цікавий цей "позитивний журналіст" пан Ніколов, що хоч на УРАшМарафон його випускай.
показать весь комментарий
24.01.2026 14:13 Ответить

Загрузка...