10570 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вчасне звільнення "аварійних" менеджерів

Шурма

Знаєте що помітив. Що попри достатньо зашкварну історію про предмет підозри Шурмі, особливо щодо постачання ворогу електроенергії, в цілому це не стало мегарезонансом.

Зрозуміло, що всі пригадали "5-6 ефективних менеджерів" і їх роль в підготовці енергетики до того, що ми зараз спостерігаємо….

Але давайте відверто: в цілому за пару днів хвиля пройшла.

Майже ніхто не слідкує за судом (думаю що на цьому моменті 99% тільки зараз дізнаються, що його ще не було).

Ніхто не питає де сам Шурма (він вже у Австрії, якщо що).

Навіть не питають, чи планує Шурма повертатися (спойлер - ні)🙅‍♂️

Правда не порівняно з першою підозрою Чернишова, коли він буд віце-премʼєром?

Хоча тема і момент значно резонансніший.

Як, до речі, і щодо підозрі екс голові Прикордонників Дейнеко.

💁‍♂️ І я маю чітке пояснення чому?

Тому що Шурму і Дейнеко вчасно звільнили. Першого взагалі дуже заздалегідь. І це дозволило владі уникнути значного скандалу.

Навіть припускаю, що сильно на рейтинг не відобразиться.

Тому, якщо б я був на місці Президента і його радників, то зробив би певні висновки. Що не треба до останнього тримати "аварійних" членів команди. А так якись черговий "екс" чиновник отримав підозру і все. Скільки там вже їх було за ці 6 років)

😏А ще б, наприклад, терміново запитав: "А нагадайте чому ми досі Кулебу то не звільнили?"

Топ комментарии
+8
Це було б смішно, якби не було так сумно...
Основна маса не слідкує за результатом цих та подібних судів тому, що не вірить в правосуддя, тому, що звикли до відсутності покарання, тому, що кожний новий день приносить новий зашквар з новим чиновником, тому, що ми з цим нічого не можемо вдіяти, при наймні до виборів.
То який сенс?
показать весь комментарий
27.01.2026 12:07 Ответить
+7
Дело не в этом
А в том,что людям любые скандалы приедаются
А все украинские скандалы об одном и том же
О том .как нас всех ОТМАРОДЕРИЛИ ЗЕЛЕНСКИЙ И ЕГО БАНДА
Какой смысл тратить на это эмоции
Если ЗЕЛЕНСКИЙ И ЕГО БАНДА ПРОДОЛЖАЮТ ПРАВИТЬ
И МАРОДЕРИТЬ!!!!!!!!!
показать весь комментарий
27.01.2026 15:18 Ответить
+5
Президента вже не навчити! Розум його ходить по колу.
показать весь комментарий
27.01.2026 12:02 Ответить

Загрузка...