8424 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Мендель і Єрмак – дві сторони однієї медалі?

Мендель, Єрмак

Інформаційний простір сьогодні рясніє реакціями на інтерв'ю Юлії Мендель і оголошення підозри Андрію Єрмаку. Обидві ці історії викликають відразу і сором. Але, як би ми цього не замовчували, вони обидві про президента Зеленського. Точніше, про тих людей, яких він привів до влади у 2019 році.

Мендель – символ "ображених" соратників першого покоління: харизматичних, емоційних і скороминущих. Вони пішли з команди швидко, але не пробачили цього Зеленському. Одкровення, які ми чуємо з їхніх вуст – це сублімація власних травм, без відчуття провини за наслідки, які вони мають не лише для президента, але й країни в цілому. І це найкращий прояв їх аморальності.

Єрмак – символ "цапів-відбувайл", яких зжирає система, змістом якої вони були. Вони раціональні та показово стримані. Чи то від безвиході, чи то зі сподіванням, що їх не забули і врятують. Вони зникають з публічного простору, коли це потрібно, і зберігають зв'язки, сподіваючись повернутись. В цьому найкраще проявляється їх "внутрішня моральність".

Є вислів про те, що у кожного українського президента є "любі друзі". Цікаво, що про це думає Зеленський, читаючи новини про Мендель та Єрмака.

Топ комментарии
+8
Оппанькі! До панянок Яніни Соколової та Марини Данилюк-Ярмолаєвої , які відбілюють ( мені так здалося ) бідолашного та наївного ЦАРЯ та плюються в Мендельшу , Єрмака та інший ЗЕшмурдяк, додалася ще пані Соломія, депутатка з "Голосу (Пінчука)" !

Ну як змовились , виставляючи "наївного" Кошерного ЦАРЯ жертвою свого злочинного та підступного оточення ... як казав один персонаж совітського фільму - "Меня терзают смутные сомнения".

Ще додатково "повангую" - якби всі ці панянки були б німкенями та журналістками у Швейцарії ( німецькомовній частині ) десь наприкінці війни в 1944-1945 році , то вони б мабуть так само писали б і про "бідолашного" ФЮРЕРА , якого, наївного , обманювало все його оточення - всі ці Герінг , Геббельс, Гіммлер , Гейдріх , Кальтенбруннер , Ріббентроп ...
показать весь комментарий
12.05.2026 13:21 Ответить
+4
соломія прокладкабобровська ще одна холуйня zельоних гнид

дякуємо, що відмітилась

наступна(ий) !
показать весь комментарий
12.05.2026 14:42 Ответить
+4
Офигеть !!!
То есть быть ЗАКОРЕНЕЛЫМ НАРИКОМ - и в то же время
ПРЕЗИДЕНТОМ И ВЕРХОВНЫМ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИМ - это нормально????
А сказать об этом вслух - это перебор???????
Вы там в РАДЕ СОВСЕМ ох.....и?????
Вы почему отдали в руки ПОДОНКУ - всю страну??????
Вы почему ПАРЛАМЕНТОМ БЫТЬ ПЕРЕСТАЛИ?????????
Вы когда уже поймете
Что вы - ГЛАВНАЯ ВЛАСТЬ ?????
Когда уже перестанете прогибаться перед ФЮРЕРОМ ЗЕЛЕНСКИМ???????
показать весь комментарий
12.05.2026 15:29 Ответить

Загрузка...