Вкрасти на вкраденому. Влада вийшла на новий рівень.

Державна влада навіть на вкраденому - краде... і навіть не здатна утримати те що побудовано за вкрадене януковичем у украінців. Річ йде про 70 млн грн на утримання Міжгір'я


Повністю підтримую пост Олексій Гриценко
https://www.facebook.com/share/p/1B9MAmWj2H/
Я 23 роки розбудовую і утримую X-Park, без копійки державних коштів, навпаки ще й плачу податки .. і ми досягли відмітки 16 000 відвідувачів у вікенд. Звісно, я знаю всі ціни на благоустрій парків, земляні і роботи , бруківку, і по поливу і по конструкціям та інші . Я відповідально заявляю всі кошториси по Держ закупівлям на парки можно ділити сміло на 3 !! Уявіть масштаби розкрадань на парках. Подивіться на парки Києва окрім одного (майже за 1 млрд з бюджету ) , це харащи по яким страшно ходити, я не кажу про грабежі, згвалтування і наркоманів , я кажу про їх вигляд. А острови ? Це ж вже свалки, і гетто поселень бомжів.

Ну не здатна державна влада утримувати їх .. ну передайте вх в приватний бізнес. Є ж приклади без копійки державних коштів створюються оазиси якi стають відомі на весь світ (від нас з "Містом Спорта" Сергей Харченко, до "Добропарку" Ігор Добруцький та інши). Але тоді влада не зможе красти на бездонних паркових бюджетах (залишається тільки перевірки та "примус до хабаря" підприємців) .
І коли я читаю що прокуратура вигнала якогось підприємця з якогось парку чи острову, типу для «захисту інтересів громади і держави» мені істерично хочеться ржати що ще одну "цяцю і місце розвитку малого бізнесу " держава перетворить в гадюшник і свалку «для громади», а скоріш за все просто «підприємець не дав того хабара який з нього вимагали посадовці, і межгірря найкраще цьому підтвердження. Факт чекінг показав що держпосадовці відмінно справились з розкраданням 70 млн. грн з утримання Міжгір'я. Вкрали на викраденому - це вищий пілотаж влади.
Засновник і інвестор Ікспарку, офіцер ЗСУ, Зозуля Юрій Андрійович
https://sites.google.com/view/zozulyayuriy/